Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hétben járó kismama...

Dmelania kérdése:

34. hétben járó kismama vagyok. Egyenlőre még nem fordult be a babám. Közben megtudtam, hogy anyumnál, én is és a húgom is szülés előtt pár nappal fordultunk be. Lehetséges, hogy emiatt nálam is így lesz?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de korántsem biztos...
2015. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36. hétig van ideje forogni, Utána szülésznő is meg szokta próbálni befordítani, sokszor sikerül is.
2015. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én farfekvéses voltam, az én babám már 32 hetesen befordult.

Bármikor befordulhat a babát, akár ma is, akár a szülés előtti napokon is, tényleg.

2015. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A befordítást nem vállalnám. Lehet oka van, amiért úgy fekszik.
2015. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A befordítást én sem vállalnám, mondjuk én nem erőltetem a természetes szülést, ha a gyerek nem akar. Akár az utolsó pillanatig befordulhat, de napról-napra kevesebb az esélye.
2015. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nem akarom túl aggódni, valóban lehet, oka van annak ha nem fordul be.

Persze nyilván jobb lenne a természetes szülés. De ezt majd a pici eldönti, no meg az orvos :D

Van valaki közületek aki ivott szülés előtt málna levél teát?

2015. aug. 4. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapja született meg a babám,császárral farfekvés miatt. A 32. Hétig fejvégű volt, majd akkor megfordult. Az orvosom nem ajánlotta,hogy megpróbáljuk megfordítani,mert azt mondta, hogy annak komoly oka is lehet, hogy így fekszik. Aztán azt mondta, hogy ha nem fordul vissza, akkor a 39.héten megműt, de a kincsem nem várta meg, mert a 37.héten úgy döntött meg akar ismerni kívülről is.:)szóval lehet nem várja meg a dokid neked se a 40.hetet,viszont én azt mondom, hogy ha a 34.hétben faros, akkor már nem igazán fog forgolódni.de nem baj, lényeg, hogy rendben legyen minden.
2015. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babádhoz :)

ja, nem akarnám erőltetni a megfordulást semmiképp.

De azért még reménykedem, mert még nagyon sokat mozgolódik. Ma szerintem kezdett irányba lenni, éreztem, de megint visszafordult, és érzem fent van a fejecskéje :)

2015. aug. 5. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!