Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi történhetett?...

Szerintetek mi történhetett? Nagyon meg vagyok ijedve!

Figyelt kérdés
Mai hüvely Uh-n ép szélű 9 mm-es petezsákot láttak, 2 nappal ezelőtt egy másik doki, másik városban hasi UH-val 16*15 mm-es szabályos petezsákot szikhólyaggal? A mai doki nem tudta, hogy voltam 2 napja vizsgálaton. (Ne kérdezzétek miért. meg van rá az okom.)
2015. aug. 6. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A mai uh-n volt szikhólyag?
2015. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondta. Csak egy pillanatra tette oda a kezelőfejet. Azt mondta fél, nehogy az UH rezgések miatt baj legyen.
2015. aug. 6. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:

A hasi uh nem olyan pontos, főleg nem pár hetes terhességnél. Hány hetes vagy?

Azért az tényleg furi, hogy a hüvelyivel nem láttak szikhólyagot, a hasival meg igen.

2015. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gondolom 2 nap alatt nem szívódhatott fel, meg a petezsák sem csökkenhetett közel a felére? Vagy van ilyen???

2 napja 4-5 hetes terhességet mondtak.

2015. aug. 6. 14:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Sőt 2 napja azt mondták, hogy pulzáló szikhólyag.
2015. aug. 6. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak tényleg túl rövid ideig vizsgált a második, egy pillanat alatt nem láthatott sokmindent.

Én hétfőn voltam a dokimnál, 6 hetesnek mondott és meg is mutatta a picit, szívhang is volt. Harmadik babám lesz, de ilyet még egyiknél sem mondtak, hogy árthat a hüvelyi uh rezgése. Érdekes...

2015. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon remélem. Egyébként azt mondta szerinte minden rendben, ép a kontúrja, ezért mindenképpen van benne élet. Hmmm.. ez igaz?
2015. aug. 6. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!