Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közel a harmadik trimeszterhez...

Közel a harmadik trimeszterhez mennyit van ébren a babád? Van valami praktikád, amitől aktívabb, jobban lubickol?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Háton fekvéstől általában elkezd mozogni nekem. Ha nem megy, akkor pedig csoki.

Egyébként kb 26-27 hetes koromig lusta volt a babám, utána átlagos, 30 hetes kor óta pedig nagyon aktív.

2015. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az első gyerek szinte végig aludta a hasamban a napokat. bármelyik trimesztert is nézem és idekint is 2-3 hetes korában már 6 órát aludt, 2 hónapos korára 10-12 órát éjjel. 16. hónapban is így van ez, csak napközben pörög.


második amióta érzem, hogy mozog, azóta mozog. éjjel nappal. bármit csinálok, vagy kaparáászik, vagy rugdos, vagy csuklik. 38. hétben járunk és még mindig nem állt le.

nagyon aggasztó, hogy mi lesz, ha megszületett...

praktika nincs, különbözőek a babák nagyon.

2015. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az van, hogy sűrűn érzem a kis bébibogyónkat, reggelente pl jó nagyokat szokott hancúrozni, de esténként nem akarja megmutatni az apukájának, hogy is tudja libegtetni a hasam. Neki mindig csak aprókat moccan. :( :D
2015. aug. 11. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
én csokit,szőlőcukrot ettem az nst-ken.
2015. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam két dolog vált be, amikor szükség volt rá: csoki, kóla (bár én ebből szigorúan csak a light-ot vagy a zero-t ittam). Ezektől mindig felélénkül a kisasszony ha kellett, most már nem használok ilyen praktikákat. Azt mondták, hogy most már nem fog sokat mocorogni (36. hétben vagyok), de nálam talán most még aktívabb, mint előtte volt, apját rendszeresen arcon rúgja. :D
2015. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!