Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orulhetek szerintetek hogy...

Orulhetek szerintetek hogy talan vegre terhes maradtam?

Figyelt kérdés

Mar 4. napja kesik a mensim, nincsenek hat es derekfajasaim es nincs barnazas is mint szokott elotte.

Helyette multhetvegen volt 2 es fel napig vizszeru folyasom, ami sosemvolt meg. Erzem hogy mindig csakaludnek, ereztem 2 szer szedulest ami soha nem fordult velem elo meg, es mar 1 hete van haspuffadasom. Neha neha melegebb a testhomersekletem is mint szokott.


2015. aug. 11. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesztet csinálj, nagyon drukkolok!
2015. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már 4 napja késik akkor esélyes de azért egy tesztet csinálj..
2015. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat, igen a teszt mar kimutatna 100 % osan, de sajna nemtudok most tesztet venni itt, mert eppen kulfoldon vagyok. A paromnak sem szoltam meg eddig semmit, csak akkor akarok, ha mar biztos vagyok benne h. sikerult. Ugyanis nekem mar van gyermek az elso hazassagbol, neki pedig meg nincs. Valahogy meglepeteskent akarom neki elmondani,ha megis sikerult most. Csak azt sem tudom mikor szoljak neki minderrol. Pedig annyira varom h.beszeljek neki rola.
2015. aug. 11. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ált. külföldön is van terhességi teszt...
2015. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kulfoldon nincs drogeria vagy gyogyszertar?

Angolul szerintem megertik mit szeretnel.

2015. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!