Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mernétek szeretkezni ebben az...

Mernétek szeretkezni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok, 3 hete a genetikai uh-n kissé nyitott belső méhszájat állapítottak meg. Tegnap voltam bent a kórházban, teljesen zárt vagyok, kívül-belül, valószínű visszazáródott. Sajnos a dokim szabin van, így tőle nem tudom megkérdezni. Ti óvatosan mernétek ebben az esetben, hogy most zárt vagyok? Orgazmusom nem szokott lenni sajna egyébként sem "sima" szex alatt, szóval azzal nem lenne baj, hogy attól méhösszehúzódásom lesz. :) Ha meg nem kellemes, abbahagynánk...mit gondoltok?
2015. aug. 11. 18:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem minden nap, max. heti 1x, amíg a dokitól meg tudom kérdezni (hónap végén kell mennem hozzá). Egyébként is csak heti 2-3x voltunk terhesség alatt együtt, akkor is óvatosan.
2015. aug. 11. 18:23
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy ha neked nem esik jól, akkor lehet csinálni száz más dolgot, ami viszont jólesik. Neked is és a párodnak is. Miért kellene behatolás, ha neked nincs orgazmusod, a párodnak meg lehet másképp is?


De persze, ti tudjátok, csak én úgy gondolom, hogy ha már csinálok valamit, akkor élvezzük mindketten.

2015. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha nekem nem is jó,nem csinálnám ahogy előző is írta. egyébként én megkérdezném telefonon az orvost,vagy kérdeztem volna tegnap a kórházban. de ha nem lehetne szexelni,szerintem ott mondták volna neked.
2015. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem soha nem volt szex közben orgazmusom, ettől függetlenül élvezem, meg nyilván a párom is. :) Megoldjuk másképp...de már nagyon hiányzik mindkettőnknek, nekünk ez fontos része volt a napjainknak, picit talán túl aktívak is voltunk terhesség előtt, most meg szörnyű, hogy nem lehet. :) Ezért gondoltam erre, hogy most már ha zárt vagyok, akkor nem lehet akadálya. Mondjuk nem hiszem, hogy kellemetlen lenne, eddig se volt 3 héttel ezelőttig. :)
2015. aug. 11. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg akkor,hogy te vagy felül,vagy pedig rásegítesz magadnak kézzel,úgy tuti megy majd :-) amúgy ha zárt vagy,gondolom csinálhatjátok,de azért óvatosan,mert ugye 1x nyíltál már bár szerencsére csak a belső,a külső akkor rendben volt
2015. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, a külső rendben volt szerencsére. Belső is csak annyira, hogy épp látszott, nem is írtak semmit a papíromra meg a kiskönyvbe se.


Nem akarok most orgazmust, annál is kevesebb okot adok rá, hogy nyíljon. :)

2015. aug. 11. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem addig birjátok ki amig a dokid visszajön szabirol, addig máshogy oldjátok meg
2015. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha zárt vagy, nem lesz gond. De amúgy én szülésznő vagyok, és rengetegszer van olyan, hogy csak úgy betelefonál valaki az osztályra, hogy ez meg ez a helyzet, mit csináljon. Eszméletlen kérdéseket tudnak néha kitalálni, de szívesen segítünk. Csörögj be a nálatok lévő kórházba, ott majd megkérdeznek az ügyeletesek egy dokit vagy mondanak vmit :)
2015. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!