Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes kismama...

32 hetes terhes kismama vagyok, nagyon nagyon aktív a babám és sűrűn fáj ahol mozog, ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon aktiv volt, éjjel nappal mocorog, de mostmár fájdalmas, folyamatosan feszíti ki magát, nekem meg egyre sűrűbben fáj a hasam. Múlt héten még zárt voltam.

Myílhat ettől előbb a méhszáj, vagy kihatással lehet egy korai burokrepedésre? Nagyon aggódom, hogy a testem nem birja a nagy mozgolódást, néha tényleg olyan érzésem van hogy szétszakít.

Volt valaki hasonló helyzetben? Meddig húzta ki?


2015. aug. 11. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen általános. Ahogy nő a babád, egyre kellemetlenebb lesz minden, sőt sokszor fájdalmas...

Én a 41. hétig húztam, és a 32. héttől voltak erős fájdalmaim, amikor mozgott. A legjobban épp akkor fájt, amikor befordult fejvégűbe (ez a 34. héten volt, addig harántban feküdt).

A végéig zárt voltam!

Szóval önmagában a nagyobb mozgásoktól nem fogsz előbb nyílni, és önmagában ez nem indítja meg előbb a szülést sem! Csak ki kell bírni, mert valóban nagyon kellemetlen tud lenni. Kitartást!

2015. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ilyen aktív volt már a pocakban is. Volt h a színházban a nézőtéren sziszegtem, "pattogtam" a széken, annyira kellemetlen volt. Sokszor a lábamba is kisugárzott. Nem volt semmi gond. Betöltött 39. hét után volt programozott császárom farfekvés miatt.
2015. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!