Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta kerdes de szeretnem...

Lehet buta kerdes de szeretnem ha megneztetek az uh kepet a babucimrol. Ti mit lattok a hatterben a baba mogott? Ti is lattok esetleg egy masik babat kirajzolodni a hatterben?

Figyelt kérdés

Azert is kerdezem toletek mert kulfoldon elek es nem olyan alapos itt a kivizsgalas es az uh es bizonytalan vagyok hogy esetleg nem-e ket baba van es a doki nem vette eszre a masikat.

[link]



2015. aug. 12. 15:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
először is gratulálok! meg mondom őszintén én egy babót látok a képen de annyira nem értek hozzá. hány hetes vagy?
2015. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
Elég hihetetlen lenne, ha nem venné észre a doki, hogy két baba van. Már elég nagy, a szívhangból is kiderült volna.
2015. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
csak egy
2015. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
Koszonom :) 16hetes es 5napos vagyok de szivhangot meg egyszer sem hallgattunk.. :( azert vagyok ennyire bizonytalan mert nemreg ota van itthon magzati szivhangfigyelo es azon hallom a ket szivhangot (nem keverem a sajat szivhangommal) fel is vettem a hangot.. A dokinak nem mertem szolni mert olyan idos es mogorva a neni :) igazabol olyan az egesz mintha varnam hogy ha van meg egy baba akkor majd csak szol a neni.. De addig is emesztem magam hogy vajon ez hogy lehet
2015. aug. 12. 15:53
 5/76 anonim ***** válasza:
72%

itt gyakorin is sokan írták már hogy későn vették észre nekik hogy 2 baba van.


én csak egy babát látok, de én nem vagyok szonográfus, ha nem mersz neki szólni, nem akarsz felkeresni egy magán rendelést?


amúgy gratulálok:)

2015. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
72%
én szerintem látom amit látsz... az egyértelműen látható babának bal oldalt van a feje, és a háttérben meg mintha lenne egy másik baba is, jobb oldalon van a feje, legalábbis úgy tűnik nekem... tényleg menj el jobb dokihoz.
2015. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
49%
Gondolod, hogy a doki nem vette észre, mi majd észrevesszük?
2015. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.. Jol hiszed.. Eloszor is szerettem volna meggyozodni hogy nem-e en hulyultem meg es ti is latjatok..igy talan felbatorodva mar talan lenne merszem kerdezni a dokitol.. :) amugy koszonom a gratulaciot a tobbieknek :*
2015. aug. 12. 16:50
 9/76 anonim ***** válasza:
72%
Azt mondom, hogy menj 4D ultrahangra. Ott kiderül.
2015. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Egy kicsit rakozelitettem a hatter baba alakra .. Hatha igy jobban latni (a kep aljan az 'igazi' baba pocija van es felette a hatterben egy fej mellette a kez majd a hasa is lathato ) en ezt latom.. [link]
2015. aug. 12. 16:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!