Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leendő anyukák! Milyen magzatv...

Leendő anyukák! Milyen magzatvédő vitamint szedtek? Ki javasolta nektek? Orvod? Védőnő? Utána olvastatok és magatoktól döntöttetek mellette?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 14:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Gravidát szedtem mindkét terhességemnél, az elsőnél ajánlották, nekem jó volt, így a másodiknál is azt szedtem. Szerintem nem kell ezt eltúlozni, nagyjából ugyanolyanok, természetesen, ha panaszt okoz, vagy hányingert érdemes váltani.
2015. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Femibion

orvosom javaslatára :)

2015. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Az orvos javaslatára nem szedtem semmilyet.
2015. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Elevittel kezdtem (saját döntésem alapján) majd orvosom javaslatára áttértem a Pharmaton Matrueller.
2015. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Femibion, mivel csak ezt tudtam lenyelni :)
2015. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Gravidát szedtem, patikában adták, úgy voltam vele teljesen mindegy melyik. Dokim kérdezte utána, hogy szedek-e valamit, mondtam, hogy Gravidát és azt mondta jó lesz az.. 12 hetes korom óta semmit. Néha vasat mert állandóan vashiányos voltam terhesség előtt is.
2015. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Az orvosom a folsavat mondta, csak folsavat szedtem.
2015. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

elevitet szedtem, most meg Gravidát a 2. babánál.

Az orvos (nőgyógyász) azt mondta teljesen mindegy melyiket szedem csak szedjem. Ezért az ára alapján választottam

2015. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
Elevitet ajánlotta az orvos mindkét terhességemnél, tehát azt szedtem. De akár szedhettem volna mást is, nem hiszem hogy sok különbség lenne az Elevit, a Gravida vagy a Femibion között.
2015. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Először Gravidát, de nagyon fokozta a hányingert. Áttértem a femibionra, de akkori anyagi helyzetemben nagyon megéreztem a pénztárcámon azt a havi összeget amit rá kellett költeni és utána váltottam a pregnavitra aminek az ára nagyságrendekkel volt olcsóbb a femibionhoz képest és héányingert sem fokozta, mint a gravida. SZóval ez utóbbi jó ötvözetnek bizonyult :) Aztán utolsó két hónapban már nem is szedtem semmit, orvos javasolta, hogy már elhagyható.
2015. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!