Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29. hétben 3-as a méhlepény....

29. hétben 3-as a méhlepény. Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Eléggé félek... :( nem dohányzom, nem magas a vérnyomásom. Van itthon egy 3 éves nagylány, aki mellett így is a maximumot fekszek, de sajnos vannak kötelezően végzendő dolgok :( amiket nem tudok megcsinálni. El kell látnom a családom.. Mire számíthatok?

#placenta #3-as érettségű méhlepény
2015. aug. 14. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ne izgulj. Én is így jártam. Nagyon szoros orvosi felügyelet mellett voltam, a 32. héttől 2-3 naponta jártam NST-re, flowmetriára. A kisfiam végig szépen fejlődött,míg a kiírt napon magától elindult és másnap délelőtt 3900g-mal megszületett. Senki nem gondolta, hogy ilyen sojáig bent marad :)
2015. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"El kell látnom a családom.. "

A párod nem tudja a dolgok oroszlánrészét átvenni? A 3 éves gondolom szeptembertől már óvodában lesz, a fennmaradó két hétre családi segítséggel meg lehetne oldani a napközbeni dolgokat.

2015. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jövő januárban tölti a hármat egészen pontosan. Így idén semmiképp sem lesz neki óvoda.

Párom rengeteget segít így is, erőn felül teljesít..

Valószínűleg befektetnek a kórházba.. bízom benne, hogy én is húzom még jó pár hétig. Előző terhességem alatt is voltak ilyen jelenlegű problémák, de jóval később jelentkeztek. A 3-as stádiumot 35. hétre értem el, két héttel rá megszületett a kislányom. Gondolom van benne egy kis genetika is, mert már akkor se értették, hogy mitől lehet. Pedig akkor anyóssal éltünk, ő megcsinált mindent, egész nap feküdtem, pihentem..

2015. aug. 14. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, bocsánat az offért. Én is a 29. hétben vagyok. Mit jelent, hogy 3-mas stádiumú méhlepény? Illetve, ha a méhlepénnyel baj van, hogy derül ki? Van valami jele? Nagyon köszönöm!
2015. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mit jelent, hogy 3-mas stádiumú méhlepény? Illetve, ha a méhlepénnyel baj van, hogy derül ki? Van valami jele?"


Harmadik fokban érett. Flowmetrián nézik.

2015. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ma voltam a következő kötelező uh-n, ez a 29-30 hetes ultrahang. Itt derült ki, és került a papíromra.. előjele, tünete nincs..
2015. aug. 14. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!