Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülött babának hány cm-es...

Újszülött babának hány cm-es hálózsákot vegyek?

Figyelt kérdés
Igaz decemberbe szülök de már elkezdtünk vásárolgatni. Kinéztem a neten egyet.ugy vagyok vele hogy inkább nagyobb legyen. 62 cmes a legkisebb az szerintetek jo lesz?
2015. aug. 16. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
újszülöttnek szerintem jobb még a pólya, 2-3 hónaposan mehet a hálózsák, viszont akkor meg nagyobbat vennék :-)
2015. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 0-6 hóst, azaz 68-ast vettem, illetve az elején vékony takaróba (ún. receiwing blanket) pólyáltam.
2015. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68-ast
2015. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy halozsakot 4 kg alatt nem ajanlott hasznalni.

Ujszulottnek par hetig jobb a polya, vagy ha nincs, akkor takaroba tekerd be, en is ugy csinaltam, es ket hosan kezdtem a halozsakot, ami 0-6 honaposig van.

2015. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 62-es vettem, 54 és 55 cm-esek voltak a gyerekeim.
2015. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!