Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most lett meg a cukorterhelése...

Most lett meg a cukorterheléses eredményem. Cukros vizet kellett innom. Éhgyomorra, utánna négyszer félóránként, végül egy óra múlva vették le hatodszorra vért. Többi lennt. Akinek hasonló lett milyen kezelést kapott?

Figyelt kérdés

Az eredmények: 5.2- 10.3- 11.7- 7.5- 4.1- és 3.1 lett.

Felraknátok az ilyen eredményeket, ami a tiétek, hogy tujak viszonyítani valamihez.


2010. márc. 9. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez tiszta kínzás! Nálunk a cukorterhelés abból áll, hogy vesznek vért reggel, megnézik abból a cukorszintet. Aztán inni kell szőlőcukros vizet, majd két óra múlva újra vesznek vért, amiből megnézik mennyi lett terhelésre a cukorszint.


Egyébként éhgyomri volt 4,5 , terheléses 5,2

2010. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez tenyleg tulzas!! 7x vert venni kinzas is es folosleges! Elmeletileg ugy mukodik, ahogy az elso leirta. En kulfoldon elek, itt is ugy volt reggel ehgyomorra 4.3 volt nekem, majd inno kellet 3 pohar lucozade-et majd 2 ora mulva a terheleses 7.8 lett. Ez pont a hataron van igy dietaznm kell.
2010. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 2 órás lett 9 felett, ami nagyon rossz.

Ha jól látom az neked 7,5, ami határeset. Kórháza válogatja, hogy ezzel kell-e diétáznod vagy sem.

2010. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

hát minden elismerésem, hogy "túlélted".

nem tudom, miét nem lehet ezt egységesen csinálni?

nekem levették éhgyomorra, majd amikor meglett az eredmény, megittam a cukros vizet, majd két óra múlva megint levették a vérem!

eredmények: 1., 4,35

2., 7,03

a diétahatár 7,8 felett van, az inzulinozás pedig azt hiszem, hogy 11 felett.

azt mondta a védőnőm, hogy 7 felett orvosa válogatja, hogy mekkora értéknél küld dietetikushoz.

remélem segítettem.

27 hetes km

2010. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!