Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitívat teszteltem rá egy...

Pozitívat teszteltem rá egy napra egy hét késéssel Megjött a menstruációm, kizárt a terhesség?

Figyelt kérdés
Ma meg mindig pozitív volt a tesztem. Vérzésem fele mint szokott lenni. Járt valaki így?
2015. aug. 17. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Irány az orvos! Ha itt rákeresel erre a dologra, sokan járnak így. Ez lehet sajnos vetélés is, de az orvos meg tud nézni, és ír fel hormonpótlást, hogy megmaradjon a kicsi. A teszt vetélés után kb 2 hétig pozitív, annyi idő kell a hcg kiürüléséhez. Szorítok, de szerintem menj orvoshoz most!
2015. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerdán megyek orvoshoz.
2015. aug. 17. 12:52
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha neked mindegy, hogy megmarad-e a babád vagy sem, akkor igen, ráér szerdán.

Komolyan, én nem értem az embereket..

2015. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gondolhatod hogy nem én döntöttem így. A dokim csak akkor tud fogadni. De ne Menjünk bele a vitába, elég a bajom.
2015. aug. 17. 13:07
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
ne viccelj már,vérzel!! az ügyeletre menjél,vagy egy sztk-ba,akárhová hát kit érdekel az orvosod,ilyenkor tök mindegy ki csak nézzen meg valaki. ha rendelnek menj sztk-ba,de ott kopogj be ne várj órákat, ha nem rendelnek menj az ügyletre. ha szerdáig vársz,elvetélhetsz,most még adhatnak gyógyszert ami segít megmaradnia a terhességnek. nagyon megfogod bánni ha nem mész,és elmegy a baba,persze nem tudom tervezett volt-e,de én begyalogolnék pestre ha a babámról lenne szó éjjel is.
2015. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

első vagyok, ilyen esetben sorok kívül fogadnak az Sztk-ba vagy a kórházba.

2015. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ÜGYELET SOS!!!
2015. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg, ha az orvos azt mondja szeptemberben menj hozzá, akkor addig vársz?! Ha fontos az egészséged és a kisbaba, akkor ne várj ezzel. Keress másik orvost vagy ügyelet vagy sztk azonnal.
2015. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Ugyelet, most indulj kerlek...

En is azonnal bementem, mikor verzest tapasztaltam, nem neztek hulyenek...:(

2015. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

"Gondolhatod hogy nem én döntöttem így. A dokim csak akkor tud fogadni. De ne Menjünk bele a vitába, elég a bajom."


Az orvosod az általános vizsgálatra adott időpontot, nyilván NE hozzá menj, hanem a sürgősségire. De nem, nem kezdünk vitába, ilyen hozzáállással még nem is való neked gyerek, majd pár év múlva.


U.i: én szégyellném magam, ha ennek tudatában otthon ülnék még két napot....

2015. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!