Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszre kismama nadrágot,...

Őszre kismama nadrágot, leggingst, szoknyát bababolton kívül hol lehet venni olcsón?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, a legközelebbi városban C&A, H&M, Takko, New Yorker ilyesmi van, de nem járom körbe ha nincs ezekben.
2015. aug. 17. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kínaiban vettem.
2015. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Facebook csoportokban. És az legalább biztosan a környéken van.
2015. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
H&M ben nagyon szép kismama ruhák vannak, sokkal jobb áron mint a bababoltokban és az anyaguk is jobb mint a kínai.
2015. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kínaiban tényleg? Csak mert sose láttam még, de akkor majd rákérdezek! Köszi!
2015. aug. 17. 13:23
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Én is kínaiban vettem. Nálunk a H&M-ben nincs, a C&A-ban 15 ezer körül van, és annyit nem akartam adni érte. Kínaiban 4500-ért és 5000-ért vettem.
2015. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kínaiban már én is láttam. Én leginkább használtan vettem netes aukciókon. Hibátlanok és olcsók. CA horror drága. Annyit nem adnék érte...
2015. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Én a legtöbb kismama cuccomat a H&M-ben vettem és nagyon szerettem, jól bírták a sok mosást is. Sokszor van akció, nézd meg a honlapjukon.
2015. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

H&M és C&A jó, ha olyan nadrágot, felsőt akarsz, ami munkába, utcára is megfelelő. Nem mindegyik üzletükben van kismamaruha, előtte érdeklőd meg telefonon.


Jó kis nyúlós, rugalmas cicanadrágokat kínai boltokban is lehet olcsón venni, a horror árú kismamaboltos modellek helyett. Kifejezetten kismama felsőt kínaiban nem láttam, de turiban is ki lehet fogni jókat, nekem legalábbis sikerült. :)

2015. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lidlben is szoktak jók lenni!
2015. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Leggingsbol szerintem nem kell kismama fazon. Legalábbis én nem kerestem, az egyszerű, ami volt már nekem terhesség előtt is, tökéletes. Nekem májusban kezdett nőni a hasam és jövő hónapban szulok, nem is kellett kismamafarmer de pl láttam 5 ezerért sem egy kisebb bababoltban és igen, kínaiban is.

Rovidnadrag és szoknya szerintem szintén jó az egyszerű, amelyiknek gumis a dereka. Én nem vittem túlzásba a kismama holmikat, gyakorlatilag semmit nem vettem.

2015. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!