Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetesen neha erzem hogy egy...

Renata_27 kérdése:

16hetesen neha erzem hogy egy pontba kidudorodik a hasam. Aztán eltűnik. Ez már a baba?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, ahhoz még túl pici!
2015. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor mitől lehet?
2015. aug. 17. 14:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Bélmozgás pl.
2015. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Es attol kidudorodik a hasam?pukliban?
2015. aug. 17. 14:19
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen,kb ennyi idos terhesen.nekem tuti a baba volt mert kesobb erosodott ugyanaz AZ erzes,egyertelmuen Mar elotte is a baba volt.ahogy mocorgott picit szemmel lathatoan emelkedett a pocakom.

Szerintem ez a Babad lesz. :)

2015. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16 hetesen nem tudom, de kb. 15 cm körül lehet. Hogy tudná úgy odanyomni magát valamihez, hogy te azt érezd? Sokan ilyenkor érzik meg csak egyáltalán,hogy mozog.
2015. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hat de ha nem Ő akkor mi tudja kimyomni magat?Bélmozgas az egy pillanat max nem percek
2015. aug. 17. 15:20
 8/15 anonim ***** válasza:
Háton fekve lehetséges szerintem. Én ennyi idősen már a mozgását is éreztem napi pár alkalommal, főleg háton fekve. Nekem is volt olyan, hogy a hasam egyik oldala púposabb volt, mint a másik, mintha egy kis kemény gubó lett volna ott, aztán arrébb húzódott, vagy el is tűnt hamar. Ez akkor volt látható, ha ültem egy helyben, majd a hátamra feküdtem, utána közvetlenül látszódott csak. Aztán egyre jobban, többször, most meg akkora, mint egy dinnye, már csak 3 hét a szülésig. :)
2015. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen nekem is háton fekve fordul elő:)Te is kb.ennyi idős babás voltál mikor tapasztaltad?
2015. aug. 17. 16:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Megnéztem a táblázatomban. :) A 16. hét közepén éreztem először mocorogni, és rá másnapra vettem észre a jobb oldalon a kemény púpocskát háton fekve, tehát nagyjából annyi idősen, mint nálad. Még azt is leírtam, hogy simogattam a púpot, mire arrébb húzódott és lelapult (gondolom, beljebb fészkelt a méhemben). :) Szerintem nálad is a baba lesz, ilyet bélmozgás nem csinál. :D
2015. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!