Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok a...

24 hetes kismama vagyok a baba befele van fordulva ennek lehet valami következménye?

Figyelt kérdés
A genetikai vizsgálaton nem tudtak mindent megvizsgalni mert addigra befele fordult, majd most kell visszamennem de nem érzem hogy megfordult volna mert befele rugdos! Én érzem hogy mindennap mozog de más nem! Lehet buta kérdés de semmivel nem lehet előidézni hogy megforduljon? A hasam növekedése sem látványos, szinte semmit! Ilyenkor meg tudják mondani a baba nemét?

2015. aug. 18. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy befelé fordult?

Fejjel lefelé van, befordult? Vagy arccal hátra felé fordult? Bocs, de nekem nem egyértelmű. :)

Nekem mindkét gyerekem már nagyon korán (18 hetesen is) be volt fordulva, fejvégű volt.

Barátnőm gyereke pedig arccal hátrafelé volt, befelé.

Szóval egyik befelé fordulásból sincs semmi probléma. :)

UH-n meg szokták piszkálni kicsit, hogy mutassa meg magát, ha esetleg úgy van, hogy nem látszik.

A has növekedése sem jelent semmit, ha a baba megfelelően növekszik.

Meg az is normális, h más nem érzi, ha mozog. Elég, ha te érzed, meg UH-n látszik, h mozog.

Semmi baj nincs.

2015. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arccal befele fordult
2015. aug. 18. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy semmi következménye nem lehet ennek. csak azt hoggy nem tudják úgy megvizsgálni. lehet megfog fordulni de lehet hogy nem. orvost kérdezd inkább erről
2015. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
-g
2015. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idős terhességnél ügyesebb szonográfus arrébb tudja noszogatni.

Hasonló korban nekem finom rázogatással elmozdították. 20 percet pepecselt vele, de sikerült.

2015. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ég vilàgon semmit nem jelent, ilyenkor még rengeteg helyük van, ide oda bukvenceznek. Én 28 hetes terhesen mentem sűrgősségire pecsételő vérzéssel, a baba fejjel lefelé volt, rá fél órára csináltak másik uh-t az osztályon, már csücsült :-) Azóta is forog mind a ringlispil, pedig már 33 hkm vagyok :-)
2015. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!