Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hálóing helyett lehet pizsamát...

Hálóing helyett lehet pizsamát be vinni a kòrházba az ott tartòzkodás idelyére?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet, és hálóingből is csak a kórházit lehet felvenni.
2015. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő. Meg kell kérdezni. Van, ahol kikötik a hálóinget, gyorsabb a vizit, és nem várnak mindenkire, hogy vetkőzzön, stb. Van, ahol vizitkor sem nézik a gátsebet, vagy császárheget, csak benéznek, hogy "minden oké?", ott abban vagy, amiben akarsz.
2015. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekünk volt írva a lapra,hogy háóinget vigyünk be,de nem értem miért mert nem is vizsgáltak meg vizitkor
2015. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én a szüléshez hálóinget vittem, de utána pizsamában voltam és senki nem szólt. Mondjuk szerintem akkor jó a hálóing, ha megnézik a gátmetszést, h jól gyógyul-e. Nekem nem kellett vágni, nem is néztek meg, csak megnyomkodták a hasamat, szóval nem volt baj a pizsamából. Sok anyuka pizsamában, melegítőnadrágban, leggingsben volt. Uzsoki kórház.
2015. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk abban vagy amiben akarsz. Én rövid naciban és pólóban voltam mindkét császáromnál.
2015. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok én még a szülőszobán is abban voltam, amikor kellett akkor levettem, mivel a bugxit is le kellett venni mindegy volt h vagy naci vagy sem, egyszerre lehúztam és kész.
2015. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nálunk is abban vannak amiben akarnak..korházi háloing nincs..és itt minden nap min. kétszer vizsgáltak és az utána koveto 1-2 honapban pedig a védono hetente egyszer.
2015. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem köthetik ki. Próbálkozhatnak vele, de szankcionálni nem tudják. Ergo bármiben lehetsz, nem tudnak mit csinálni.
2015. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szülésekhez rövid hálóinget vittem, végül az sem volt rajtam :P

Az osztályon pizsigatyában voltam éjjel, nappal pedig háremnadrágban.

Senki nem szólt érte...

2015. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm a hàlóinget, viszont abban voltam. A szobatàrsamnak több esze volt, hàlóinghez felvett egy pizsinacit is. Vizitnél csak benéztek, hogy minden ok-e, hazengedés előtt vizsgàlt csak az orvosom, ott meg tömindegy lett volna, higy bugyival együtt tolok-e le nacit is, vagy nem. Most pizsamàval, vagy valami ahhoz hasonló naci+gombolós felsővel fogok készülni. Pizsiben meg hàlóingben igénytelennek, betegnek érzem magam.


Van ahol próbàlkoznak, de levenni nem fogjàk rólad, ami rajtad van, ez biztos.

2015. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!