Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan próbáljátok megakadá...

Ti hogyan próbáljátok megakadályozni, illetve inkább csökkenteni a striák kialakulását?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok a repedezésre gyerekkoromból vannak hízási és növési csíkjaim is a combomon, így biztos lesz új striám is a pocakon, csak szeretném valahogy csökkenteni a mennyiségüket. Nagymamám azt mesélte ők régen csipkével masszírozták fürdés közben a pocakot, hogy a has bőrrétegében a vérkeringést frissítsék. Én természetesen maradtam inkább a természetes fürdőszivacsnál, ezzel dörzsölöm át minden fürdésnél a pocakom, utána manna mangóvajjal dörzsölöm be. Kíváncsi vagyok mennyire lesz hatékony az utolsó hónapokban! Ti milyen praktikákat használtok?
2015. aug. 19. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vettem krémet és kenegetem lelkesen, hát majd meglátjuk. 34 hetes vagyok, még bőven van idejük megjelenni. :( Én is hajlamos vagyok csíkokra. Elméletileg ezek a krémek nem érnek sokat, de legalább nem feszül úgy a bőröm miután bekenem.
2015. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ahogy te. Nekem a búzacsíra olajat ajánlották,ha jól emlékszem,csak hát bolond voltam,mert a 35. hétig olyan gyönyörű volt a pocakom,aztán hirtelen elkezdett csíkosodni,onnantól kenhettem volna bármivel. Nagyon csúnya lett a szülés után,bár halványodik,de még erős azért. Most a Nivea Q10-el kenem,de nekem semmit sem ér,mindenki más dicséri.
2015. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én este kenegetem,eddig a köldökömnél jött ki egy két cm-es csík,most majd kenem reggel is,mert már nagyon feszül a bőröm. Eddig ennyivel megúsztam. De szerintem bőrtípustól is függ. Öten vagyunk testvérek,anyumnak egy csíkja sincs,pedig nem is kente. 37hkm
2015. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
C vitamin (szerepet játszik a kötőszövet szerkezetének felépítésében)
2015. aug. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!