Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség lehet?

Méhen kívüli terhesség lehet?

Figyelt kérdés
5 hete és 3 napja volt az utolsó menstruációm és rá 35. napra pozitív lett a tesztem 4 nap késéssel. Rá másnap piros vérzés volt 3 napig de fele mint szokott. A tesztem még még mindig + . Uh-on a doki nem látott sehol semmit. Vetéléshez keveset véreztem és nem lenne pozitív teszt és 10 mm a nyálkahártya, méhen kívülihez meg sokat véreztem szerinte és nem fáj a hasam se. Kicsi az esély rá de felmerült, hogy később fogant. Járt már valaki így?
2015. aug. 19. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem 2 lehetőség van. az egyik, hogy elvetéltél, és azért pozitív még mindig a teszt, mert a hcg még nem ürült ki a szervezetedből. a másik lehetőség pedig hogy nagyon későn fogant, és a doki még azért nem látja.
2015. aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De vereztem es most is néha.
2015. aug. 20. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!