Van itt olyan aki?

Figyelt kérdés
Aki terhess de az elején aztmonta neki az orvos hogy ő nemterhess, megvolt neki az első 2 hónapban és utána a 3-ik hónapban derült ki , hogy hoppá mégis van ott gyerek?:)

2015. aug. 20. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Bizonyára van ilyen. Nem tartom elképzelhetetlennek.

1. túl korán ment orvoshoz, ezért az még nem látott semmit, de lusta volt elküldeni vérvételre, hogy HCG szintet nézzen.

2. terhesség alatt előfordul progeszteron hiány, ami vérzést okozhat, főleg az első trimeszterben. Vagy elvetél ilyenkor az ember, vagy nem. Ha észreveszik, adnak rá tablettát.


veled ez történt, kérdező?

2015. aug. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Velem "majdnem mégotèrent"

Terhes Vagyok"aug2.an bevereztem"par órára es elmúlt.

Kesobb dokinál voltam aki kozolte elhalt a magzat es nem ürültem ki ezert orvosi beavatkozást igényel ami egyenlő (abortuszal)sírtam ki voltam idregileg.

Vérvételre kellet várnom az altatás miatt.utolso vizsgalatnal meg megnéztem hogy mit kell eltávolítani....és ott dobogott a kis szive😊

Tehat az orvosok tévedhetnek....!!

2015. aug. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kettes! Ha hallottad, hogy dobog a szíve, hogy engedhetted, hogy kikaparják?
2015. aug. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja, bocs, a mosolygós jelből ítélve nem kaparták. :)
2015. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak érdekel hogy mennyire gyakori ez az egész, az én családomban elöfordult ilyen s az orvos a 12-13 hétben közölte hogy , jah bocsi mégis terhess és gratulálok hozzá.
2015. aug. 20. 09:49
 6/9 anonim ***** válasza:
71%os örömömben sírtam 😊
2015. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mostanában történt, anyukám volt így,elment orvoshoz,hogy terhes, aki közölte,hogy nem, majd később visszamnet a pozitív tesztel, e akkor is mondta az orvos,hogy nem,ezután többször visszament de mindig elküldték,hogy nem terhes, már a barátnői is kinevettek,hogy már megint nőgyógyászhoz megy, majd amikor mondta a férjének,hogy megmozdult a baba, nem hitte el azt mondta csak a belei mozognak,hisz több orvos megmondta,hogy nem terhes,majd egy baleset után kórházba került ahol kiderült,hogy tényleg terhes, a 6ik hónapban van.
2015. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az szép. És a babával mi lett? Meg anyukádnak közben megvolt?.
2015. aug. 22. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem menstruált hogyhogy mi lett a babával? Megszületett,volt 3 hónapja felkészülni a szülésre.
2015. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!