Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajdú Barbara elérhetősségét...

Hajdú Barbara elérhetősségét megadná nekem aki ismeri? (István kh szülésznő)

Figyelt kérdés

Szeretném felfogadni szülésznőnek de sehol nem találok hozzá elérhetőséget.Ha valaki tud adni megköszönném.

Esetleg árat, véleményeket, tapasztalatokat is szívesen fogadok.

Köszönöm.


2010. márc. 10. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Miért nem hívod fel a kórházat?Kapcsolják a szülészetet vagy a szülőszobát szépen elmondod,hogy xy vagyok,kit keresek és miért,biztosan meg fogják neked adni a számát:)Vagy épp maga veszi fel a telefont:)
2010. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ó, ha ez ennyire egyszerű lenne akkor nem ide írtam volna... :)

Már 3 napja hívogatom a kórházat de csak össze-vissza kapcsolgatnak.

Segítő jellegű válaszokat várok.

Köszönöm előre is.

2010. márc. 10. 13:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Írj privit és megírom Neked!
2010. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, csak ajánlani tudom. Nagyon rendes, segítőkész és emberséges volt a terhesség és a szülés alatt is.:)
2010. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon kezdő vagyok itt még.

Ciki de ... megírod hogy tudok neked privit írni? :)


Nagyon szépen köszönöm!

2010. márc. 10. 17:38
 6/11 A kérdező kommentje:

Nincs ott nálad olyan mint nálam hogy privát e-mail a válasz írójának...

Az nélkül is tudok neked írni valahogy???

Köszi.

2010. márc. 11. 13:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a száma,a tarifáját is megírom,írj privit.Én imádtam,nagyon jó szakember,aki a gátvédelem híve(nálam sikeresen alkalmazta).A 3.babámnál is őt fogom megfogadni!
2010. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Írtam privit!

Köszi :)

2010. márc. 24. 11:32
 9/11 mézespillangó válasza:

Sziasztok!Tudnátok nekem információt adni a Hajdú Barbara szülésznőről?A tarifa érdekelne, illetve, hogy jó szülésznő-e.2012.márciusában fogok szülni, de fogadott orvost nem szeretnék, csak szülésznőt.

Segítségeteket előre is köszönöm!

2011. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon jó szülésznő!Én 2x,2 barátnőm 1x-1x szültek Nála,illetve tegnap este szült meg egy másik barátnőm.A vége sajnos császár lett(hiába tágult ki,nem jött lejjebb a baba),de a Barbi reggeltől mellette volt(este császározták).Itt is ajánlottam már egy kismamának-tavasszal-és maximálisan elégedett volt vele ő is.Az Istvában a fogadott szülésznők tarifája 30000 ft körül van.
2011. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!