Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami baj lehet velem, vagy...

Valami baj lehet velem, vagy a babával, más is érez fájdalmat szex közben és után?

Figyelt kérdés
Jó ideje nem feküdtünk le a párommal, mert a terhességgel jött a gomba is, alig tudtam tőle megszabadulni. Tegnap végre le tudtunk feküdni egymással, viszont a végén mikor párom hevesebb lett, olyan érzésem volt mintha a méhnyakamat, ami úgy érzem meg van duzzadva, bökdösné és fájt. Éjszaka is felébredtem rá, hogy fájdogált, de mára már szinte alig érzem. Mással is van így? Még csak 10 hetes terhes vagyok.
2015. aug. 22. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, érzékenyebb lettem én is, óvatosabban kell.


De ha éjszaka is fájdogált akkor én melloznem egy ideig a szexet. Nálam azért ilyen gondokat nem okozott.

2015. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ki vagy kezelve a fertőzésből?

Mert szerintem nem. Nem azt mondom, hogy ne érezhetnél máshogy terhesen, viszont mivel ennek volt nálad ilyen előzménye és azt sem zárnám ki, hogy még mindig van fertőzésed. Illetve a párod is kapott kezelést, vagy csak te? Mert neki is kellett volna kapnia, mert így visszaadja csak neked.

Tenyésztést csinált az orvos, vagy csak megvizsgált és közölte, hogy gomba és írt fel valamilyen hüvelykúpot? Amennyiben tenyésztés nem történt, úgy okosabban teszed, ha elmész orvoshoz és csinálnak tenyésztést. Abból ki fog derülni, hogy tényleg elmúlt-e a fertőzésed, vagy hogy gomba volt-e egyáltalán.

2015. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem sosem csináltak még tenyésztést, pedig jó párszor volt hasonló gondom, kb. minden évben. Voltam orvosnál, azt mondta canesten combi, lactofeel, ha nem segít ismételjem meg, úgy is tettem. Párom is kezelve lett, mert pöttyös lett tőlem mindig másnapra, de ma nem jött ki nála semmi a tegnapitól, szóval úgy gondolom már nincs gombám. Nem viszketek, nincs fura szagú, színű folyásom.
2015. aug. 22. 18:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem terhes nőnél is felelőtlenségnek gondolom, hogy nem csinál tenyésztést az orvos, terhes nőnél meg pláne (mivel a terhesség korai szakaszában egy felszálló fertőzés vezethet vetéléshez, előrehaladott terhességnél meg koraszülést). Ha rám hallgatsz, elmész egy normális orvoshoz, aki csinál tenyésztést és ha nincs is fertőzésed, legalább megnyugszol. Ha meg van, akkor meg célzottan kikezel. Mert már az sem véletlen és normális, hogy ennyi fertőzésed volt már. Gondolom mind azért, mert soha nem voltál abból kikezelve, ami valóban a gondot okozta, vagy nem megfelelő ideig. Az meg, hogy a párodnál nincs tünet, az egy dolog. Náluk egyébként is sokkal ritkább, hogy tünet jön elő, ők inkább csak hordozzák.
2015. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig 8 nőgyógyásznál voltam, az összesnél a környéken, a mi városunkban csak kettő van. Egyetlen egyszer csináltak tenyésztést sztk rendelésen, de akkor nem találtak semmit, ennek a következménye az lett, hogy hiába sírtam, hogy fáj az alhasam, nem kezeltek, majd kiderült, hogy még a méhem is be volt gyulladva. Egyetlen egy nőgyógyászban sem bízok! Különben meg jó pár hét mire fogadnak, hiába könyörögöm hogy fáj a hasam és terhes vagyok, nem érdekeli az orvosokat. Ezt onnan tudom mert ezzel a fertőzéssel kezdődött a terhességem, mindenkit felhívtam, akit tudtam. Nem hatott meg senkit, nem vettek előrébb, több mint 2 hetet kellett várnom. Fogalmam sincs hova menjek. :( Most meg jól meg is ijesztettek.
2015. aug. 22. 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem ijesztgetni akartalak, de ezek tények. Ezeknek fennállhat a veszélye.

Akkor meg ha nem sajnálod rá a pénzt, keress privátba egy magán bőrgyógyászt.

Engem is hiába kezeltek hasra ütésre a nőgyógyászok annak idején, csak rosszabb lett.

Felkerestem egy magán bőrgyógyászt, de mehetsz SZTK-ba is, csak nálunk ott legalább 1 hónap mire időpontot adnak, sürgős eset pedig ott nincs, de akihez én bejelentkeztem privátba, másnapra kaptam időpontot, vett mintát ott helyben a hüvelyemből, megnézte mikroszkóp alatt, megmondta, hogy ha volt fertőzés, akkor az milyen eredetű, alapból adta a kezelést a páromnak is és rendbe is jöttem.

2015. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászt? Hüvelyi fertőzéssel?

Gratulálok előző.

Kérdező: olyan nincs, hogy nem mehetsz be fertőzés/folyás/fájdalommal az sztk-ba.

AKkor menj a kórházba vagy verd ki a hisztit, hiszen tényleg nagy bajt tud okozni a kezeletlen baktérium.

Melyik városban élsz mondd már meg légyszives.

2015. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Bőrgyógyászt? Hüvelyi fertőzéssel?

Gratulálok előző. "

Ne nekem gratulálj, hanem magadnak a tudatlanságodért!

A bőrgyógyászat általában úgy van kiírva, hogy bőr-és nemi beteg gondozó, vajon miért? Mert a bőrgyógyászaton nemi betegségekkel is foglalkoznak, vagyis intim területen lévő fertőzéssel. Képzeld jó magam is voltam bőrgyógyásznál hüvelyi fertőzéssel, sőt, annak idején az STD (nemi beteg szűrést) is bőrgyógyászaton csinálták! Na erre varrj gombot!:)

2015. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért furcsa, én még csak nem is az sztk-ba járok de amikor bementem sztk-s terhesgondozásra, hogy valami nincs rendben odalent (természetesen időpont nélkül) szó nélkül megvizsgáltak.


És még tb alapon is láttam olyat, hogy bőr és nemibeteg gondozó, gyakran együtt van a kettő tényleg.

2015. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy nálatok minden ennyire egyszerű! Nálunk az a doki van sztk-n aki augmentint írt fel a petefészekgyulladásomra, amiről ő nem is tudott hisz nincs UH a nőgyógyászaton, ekkor nem találtak semmit a hüvelyváladékomban. Természetesen visszamentem, hogy nem vagyok jól, de elküldött, hogy semmi bajom, mivel a hüvelyemben nem volt baktérium. A végén magándokihoz mentem, bivalyantibiotikumokat szedtem gyulladáscsökkentővel és 2 hétig nyomtam az ágyat. Ott amúgy nincs ultrahang, mivel nálunk már kórház sincs. Másik tapasztalatom ezzel a dokival kapcsolatban magánrendelésen volt. Nem írt fel semmit ahogy ő mondta a csúnya hüvelygyulladásomra, azt mondta nem szabad semmivel kezelni. Megkérdeztem, hogy akkor mégis mitől fogok meggyógyulni??? Azt mondta igyak sok vizet, csinált egy méhnyakrákszűrést amit elbaszott és elkért 7000.-. Ez a doki szerintetek mit fog kezdeni velem az sztk-ban??? Nem bízom benne, még félre kezel és még nagyobb bajt csinál. Már ha ott van jelenleg, mert augusztusban szokott nyaralni és olyankor nincs senki.
2015. aug. 23. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!