Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, de van egy...

Terhes vagyok, de van egy kicsi szuvasodás az egyik fogamon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
El akartam menni vele a fogorvoshoz, de sajnos elhalogattam meg meg is feledkeztem róla, mert nem nagy és nem is fáj egyáltalán. Csak úgy a fog barazdájában fekete. Menjek el így terhesen? Nem árt az érzéstelenítő? Vagy inkább majd szülés után, addig nem lesz baj vele?
2015. aug. 23. 21:53
1 2
 1/12 Ditta323 ***** válasza:

Menj el mindenképp, mert ha elkezd fájni még rosszabb lesz. Egy rossz fog nagyon sok csúnya dolgot tud okozni.

Fogorvos pikk pakk meg fogja csinálni, sokan járnak terhesen fogorvoshoz, és ma már meg is csinálják a fogat (érzésteleníteni is fog, ami nem fog ártani)

2015. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

óó ha nem árt az érzéstelenítő akkor elmegyek, nem gond!

Köszönöm!

2015. aug. 23. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem árt az érzéstelenítő.. Fogászati dolgok közül igazából semmi sem árt, csak a röntgen. Ezért sem jó halogatni, nehogy szükség legyen rá.. Inkább menj el mihamarabb.
2015. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Terhesen még egészséges fogakkal is ajánlott fogorvosi szűrésre menni. Nézd meg a kiskönyvben, van is neki külön rész benne. Semmiképp ne halogasd, menjél el minél hamarabb. A fogorvos majd ad tanácsot.
2015. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg mielőbb! Az érzéstelenítő csak helyileg hat, nem okoz gondot, de a rossz fog okozhat! Törődj vele!
2015. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Menj el és tömesd be, mielőtt jobban kilukad és gyökérkezelni vagy húzni kell. 9 hónap sok idő.

Az érzéstelenítőtől semmi baja nem lesz a babának. Szólj a fogorvosnak hogy terhes vagy.

Nekem terhesen húzták ki a bölcsességfogam, muszáj volt.

2015. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Menj persze és bármilyen orvoshoz mész: közöld, hogy babát vársz. A röntgen árthat. Az orvosok pedig tudják, mit használhatnak, ami biztos, hogy nem árt.
2015. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


ennyi kb, gondolom ehhez nem kell röntgen, ugye?

2015. aug. 23. 22:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem kell röntgen. Csak akkor inkább, ha éjszaka lüktetve fájna, odáig romlana a helyzet. Akkor valószínű, hogy már nem sima tömés, hanem gyökérkezelés kellene, azt pedig röntgennel szeretik csinálni.
2015. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy fogtoméshez..még érzéstelenito sem kell..
2015. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!