Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok, és...

17 hetes terhes vagyok, és pár napja folyamatosan keménynek érzem a méhem. Nem néha keményedik, hanem mintha folyamatosan kemény lenne. Baj lehet?

Figyelt kérdés
A babát még nem érzem mozogni, vagy ha érzek is valamit, nem vagyok tuti biztos benne, hogy őt érzem. Kedden megyek uh-ra.
2010. márc. 10. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:
A hasam nem fáj, nem görcsöl, nem volt vérzés, csak ha megfogom a hasam keménynek érzem. 2. baba, de az elsőnél ilyen nem volt, vagy csak most vagyok parásabb.
2010. márc. 10. 17:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
magnézium, kálcium tabletta, pezsgőtabletta és semmi izgalom.....nekem is e körül kezdődött a keményedés, de ezek segítenek.......nem baj, de jó ha teszel ellene
2010. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1. ja és orvosnak mond, mert fontos lehet....szerintem ő is csak magnéziumot fog ajánlani
2010. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3x2 magne b 6-ot szedek, de mondta a védőnő, ha kevés, akkor lehet panangint, mert az erősebb (de ő görcsre ajánlotta, az meg nekem nincs). Holnap megyek hozzá, megkérdem, csak aggaszt. Tényleg mintha egész nap kemény lenne folyamatosan.
2010. márc. 10. 17:18
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltál
2010. márc. 10. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, segít ha magnéziumot veszel be és szerintem pihenned kellene többet.

Én a 21. héten éreztem először biztosan, hogy ő mozog:)

2010. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, dokinak mindenképp mond, szerintem megemeli a magnézium adagot. Mert magnézium mellet nem szabadna keményednie. De nem lesz semmi baj. :) 25+4h km:)

2010. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!