Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes kismama vagyok elég...

18hetes kismama vagyok elég régota szedem közben a daedalon tablettát máshogy nem bírom! Abba hagyom már rosszul is vok! Esetleg lehet a kicsinek baja?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Igen, szerintem ártasz vele, ha rég óta szeded nagy az esélye, hogy fogyatékos lesz a babád.
2015. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Hányingerre szeded? Orvos tud róla? Minek kellett neked gyerek?
2015. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2015. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Lehet baja. De miért nem konzultáltál az orvossal? Nem gondolod, hogy a gyógyszereket nem úgy esszük, mint az M&Ms-t? Én is hánytam, mint a murányi kutya, de kólával szépen karban lehetett tartani. Ha mégis bevettem valamit, akkor csak B6-ot, az szintén sokat segít.
2015. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia. 16 hétig hánytam. Se éjjelem se nappalom nem volt. A halálomat kívántam. A doki felírta a daedelon kupot de elolvastam hogy terhesen tilos. Igy inkább szenvedtem de a babáért mindent.
2015. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Nevetséges, hogy még ennyit sem vagy hajlandó elviselni a gyerekedésrt. Szülni hogy fogsz? És ilyeneknek lesz gyereke...
2015. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kupott nekem is fel írta nődoki énis olvastam hogy azt nem szabad nem is használtam!B6sajnos nem segit!Hogy fogok szülni van már 2gyerekem IMÁDOM őket!a gyógyszera nincs irva lehet e szedni de persze azért féltem!
2015. aug. 25. 15:14
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Rá van írva, hogy konzultálj az orvossal. Az azt jelenti, hogy kérdezd meg tőle! Nem tudsz olvasni? De nem értem, hogy ha eddig szedted, akkor most mi a gondod, mi jutott eszedbe hirtelen?
2015. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Pl. Czeizel szerint nagyon kevés gyógyszer árt ténylegesen, és csak azért írják rá a gyártók, hogy terhesen ne szedjük, hogy minden esetleges felelősséget elhárítsanak.

És jobb szedni a gyógyszert fájdalomra, lázra, stb., mint szenvedni. Ha nem lenne muszáj, nem szedném. De ha nem tudnék létezni, akkor igen.

2015. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

"csak azért írják rá a gyártók, hogy terhesen ne szedjük, hogy minden esetleges felelősséget elhárítsanak."

Ne haragudj, de ez alapvető ellenmondás. Ha biztos, hogy nem árt, akkor szedhető, tehát nincs miért felelősséget vállalni ugyebár. Van ami szedhető, arra nincs ráírva, mert nem árthat. Aminél fennáll a veszély, arra írják rá.

2015. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!