Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, ki hogyan erzi...

Kismamak, ki hogyan erzi magat 8 hetesen?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mint akit agyonvertek és kicsavartak. Én nagyon nehezen viselem. Állandó hányinger és hányás. Fekszem egész nap, nincs erőm, szinte semmit se eszek.
2015. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia, orulok h.irtal. Az mar nem tul jo amit irsz h. nemjol erzed magadat, hanysz ES FEKSZEL. De mikor kezdodott ez neked? Nekem semmi bajom, de voltak faradtsagerzeseim nekem is egeszen a mult hetig.
2015. aug. 30. 14:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul. Én ugyanúgy éreztem magam, mint az első hozzászóló, azzal a kivétellel, hogy nem hánytam, hanem hasmenésem volt/van. Most 12 hetes vagyok és a rossz tünetek még mindig meg vannak. :(
2015. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12 hetes vagyok már, de még nem voltam rosszul. Remélem, már nem is leszek. 8 hetesen is jól éreztem magam, annyi csak, hogy aluszékony vagyok, és nem tudok semmi édeset megenni. Fogytam 2 kg-ot.
2015. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon orulok h. itt vagytok es irtok. Az utolso irta, fogyott 2 kg ot. En pontosan 4 kg ot hiztam, csak nemtudom mitol. Igen tobbszor eszem mostanaban, es haspuffadas is szokott lenni.
2015. aug. 30. 14:34
 6/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: én már a kiszáradáshoz is közel álltam. 5 hetesen nagyritkán volt hányingerem, 6. héttől minden nap.

Remélem, javulni fog, nem tudom ellátni magamat...

2015. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kivanok neked mielobbi jobbulast, es jobb egeszseget. Neked nem szokott haspuffadas lenni?
2015. aug. 30. 15:02
 8/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm, remélem hamarosan jobb lesz.

Haspuffadásom nincs, nem is nagyon tudna mitől, hisz 1-1 falatot eszem. Tök lapos a hasam, biztos fogytam már, jártányi erőm nincs :(

2015. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De azert csak csak eszel egy keveset, mert enned kell azert. Probalkozz tobbszor pici falatokat, es ami a kedvencec. En meg sokat ennek, allandoan a hutot nyitogatom. Nalam problema meg a szedules v. nemtudom mit erzek a fejemben, de olyan fura.
2015. aug. 30. 15:12
 10/15 anonim ***** válasza:

Én 10 hetes vagyok és a szenvedők táborát gyarapítom. A 6.hét óta eddig 2 jó napom volt, folyton fáradt vagyok, néha ájulás kerülget és szinte egész nap hányingerem van.

Itthon vagyok a két "naggyal", pihenni csak ritkán tudok.

Kitartást mindenkinek!

2015. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!