Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor mertetek együtt...

Ti mikor mertetek együtt lenni a párotokkal? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok másfél hetet töltöttem kórházban hematóma miatt ez volt egy hónapja.Ma vagyok 10 hetes terhes és amióta kórházban voltam nem voltunk együtt a párommal.Pénteken kellett visszamennem kontrollra az orvos azt mondta minden rendben a terhességgel de sajna még megvan a hematóma ami kisebb lett.Sajna már többször van olyan hogy azt álmodom hogy együtt vagyunk.Panaszom nincs semmi de persze még két hetet várunk legalább a szexel.Tapasztalatokra lennék kiváncsi. Köszönöm.
2015. aug. 30. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben az orvos utasításait követném. Ha bizonytalan vagyok, akkor kérek egy újabb vizsgálatot, majd javaslatot tőle.
2015. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hematoma 5-6 hetesen , en nem mertem kockaztatni, jo par hetet vartunk, nem emlekszem jar, de olyan kb a 16. het utan voltunk csak egyutt, de ovatosan nagyon.
2015. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Addig nem merném, amíg megvan a hematóma. Azt írod 2 hetet még úgy is vártok, 12 hetes UH-n ha már nincs meg, orvos valószínűleg úgyis azt fogja mondani, hogy már lehet.

Egyébként nehéz, mi barnázás miatt 8 hetet hagytunk ki az elején, már én is arról álmodtam.

2015. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mernék. Csak ha az orvos megengedi.
2015. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor mernék, ha az orvos azt mondaná, hogy már lehet.

Nézd, a kielégülést máshogy is el lehet érni, viszont ha netán vetélés lenne, akkor az szerintem sokkal, de sokkal nagyobb baj, minthogy most nem szex során elégül ki az ember.

2015. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!