Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Belső méhszáj zárt, középső-kü...

Belső méhszáj zárt, középső-külső picit nyitott,27 hetesen, volt valaki igy?

Figyelt kérdés
Meddig huztátok?Pihenek sokat,doki azt mondta nem kell egész nap feküdnöm,de kiméljem magam.
2015. aug. 31. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
27. héten 2110, 32. héten 2111 , 38. hét közepén enyhe fájásnál 3 ujjnyi tágulás.... szóval hamar meg is lett
2015. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

neked mennyire volt szigoru fekvés?örülök h ilyen sokáig ki lehet huzni ilyen értékkel,nekem 3210 volt.

2015. aug. 31. 10:10
 3/6 anonim ***** válasza:
A 32. héten annál az értéknél be akart fektetni a doki,de megköszöntem az ajánlatát és mondtam neki,jó lesz nekem otthon is. Mivel volt otthon még egy majdnem 3 éves gyerek így párom sima és betegszabival kombinálva itthon maradt. A 36. hétig a fekvésen kívül mást nem igazán csináltam itthon. Mondjuk utána már elkezdtem magam szépen lassan összekaparni mert elégé nagy kihívást jelentett,hogy a kapuig elmenjek annyi fekvés és minimális mozgás után.
2015. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval szigorú volt nagyon és gyógyszereket is kellett szednem meg tüdőérlelőt is kaptam.
2015. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pihenek amikor tudok,de most egy sulikezdős 7 évessel el kell mennem a suliig meg vissza elvileg ezt szabad,közte fekvés....
2015. aug. 31. 11:30
 6/6 szonoemi válasza:
Ugyanígy voltam a 15. héttől. Folyamatosan összehhúzóadásaim voltak. Magne B6-ot kellett szedem,és annyit pihentem,amennyit egy 1,5 éves mellett lehet. A végén túlhordtam és úgy kellett beindítani a szülést.
2015. nov. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!