Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhatta a vérzést 8...

Mi okozhatta a vérzést 8 hetes terhesen? Tegnap este minden előjel nélkül mintha megjött volna. Piros, nyálkás vérzés. Se görcs, semmi nem kídérte. Reggelre elmult. Mi okozhatta?

Figyelt kérdés
Beszéltem a dokival. Holnap fogad. Azt mondta szedjem tovabb a mgb6-ot meg az utrogedtant, ahogy eddig is és pihenjek. Félek hogy vetélés. Volt mar vetélésem de akkor barnazas volt és görcsöltem, utána jött a vérzés. Akinek volt már hasonló mi okozta? És megmaradt a baba? A mult héten még minden rendben volt vele, szívhang is volt. :-(

2015. aug. 31. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

soha nem értettem ezeket a kiírásokat. állítólag aggódsz, de tegnap nem mentél be a kórházba, sőt ma se. majd holnap.

ha aggódsz és érdekel és szeretnéd a babát akkor mi a fenéért nem teszel érte? miért ér rá 2 napot a kis élete???


én fél órán belül a kórházban voltam, sikerült visszatartani, 3 napra bent is tartottak...

2015. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen igazad van. Nekem kèt csep karamell színű foltom volt ès rohantam az ügyeletre èjszaka közepèn...
2015. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem

Várna a tököm holnapig.

2015. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már eleve szedek terhesség megtartó gyógyszert. Irtam is. Pihenni meg itthon is tudok. Azota nem véreztem. Ezért mondta a doki hogy holnap reggel menjek ha közben megint véreznék akkor hamarabb. Igen aggódom, de azzal nem leszek elörébb.
2015. aug. 31. 17:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a dokit sem értem. Az én orvosom, ha nem is tud bejönni, akkor ilyenkor mondja,hogy menjen be a kismama az ügyeletes kollégához. Főleg,hogy volt már vetélésed.

Ha szerencséd van, akkor nincs semmi gond.

2015. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Félsz, hogy vetélés? Akkor mégis miért nem mentél be este a kórházba megvizsgáltatni magad, ahelyett, hogy ide írogatsz?????
2015. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Màsodik vagyok èn is szedtem, semmit nem èreztem bent a gèp mègis enyhe görcsöket mutatott (akkor sem èreztem mikor mutatta) ès infúziöt èsz gyorsabb gyógyszereket kaptam vènàsan. Tehàt megèrte lehet ez nèlkül nem lenne itt velem.
2015. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, te tudod....de nekem mondhatná a doki, hogy holnapután fogad!

Aztaku...tyafáját!

4. gyerekemet várom, 3-al vérezgettem, Utrogestan-t szedtem én is, DE minden egyes alkalommal rohantunk az ügyeletre!Nem érdekelt volna engem a doki...és milyen jól tettem, hogy mentem.

Az én orvosom is ezt mondta!

Tudod, vannak VÉNÁS magzatmegtartó szerek, amik nem holmi Utrogestanok....


De Te tudod, ha annyira izgulsz miért vársz 2 teljes napot??????????????????????????????????????

2015. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

En sem ertem komolyan.

Meg ezt az egesz fogadott orvos mizeriat. Ilyenkor a korhazba kell rohanni, nem ket nap utan menni meg hivogatni a dokit!


Nekem 5-6 hetesen volt barnas verzesem, rohantam a surgossegire!

Szetencsere nem lett baj, de akkor nyugodtam meg mikor megvizsgaltak, megneztek ultrahanggal. Eszembe nem jutott ide irogatni.

2015. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak barnáztam, meg fájt a hasam, mégis aznap bementem az ügyeletre, kaptam gyógyszert és megfigyelésen benntartottak 3 napig!

Tudod a kórházban megfigyelés alatt lehetsz és kaphatsz olyan gyógyszert, amit otthon nem.

És oké, hogy otthon is tudsz pihenni, de azért az nem olyan, mintha a kórházban pihennél, ahol ha bármi gond van, egyből ott az orvos.

Szóval ha igazán aggódtál volna, akkor fogtad volna magd és bementél volna azonnal a kórházba!

És ha meg netán gond van, akkor élj majd azzal a tudattal, hogy talán még tudtak volna segíteni, ha nem idegenektől várod a segítséged, meg magad is nagy ívben teszel a dolgokra...

2015. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!