Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt napi 4-5 szál...

Terhesség alatt napi 4-5 szál 0,3 mg. Nikotin tartalmu cigaretta ugye nem károsithatja a magzatot? Terhességem előtt napi egy vagy másfél doboz 0,8-as nikotintartalmú cigarettárol csökkentettem ennyire.

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 19:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 0 mg-os elektromos cigire tértem át azonnal, és hidd el, nagyon megéri váltani!!!! 2 hát után úgy megundorodtam még attól is, hogy rá se bírtam nézni! Nagyon jó leszoktató, ha babát vár az ember!!! Próbáld ki! A napi 4 szál szerintem amúgy árthat, de biztosat senki nem mondhat Neked.
2010. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Bar mar regi a kiiras, azert kesobb is tanulhatnak belole:


Elso gyerkocommel letettem a cigit a pozitiv tesztnel, csodas, egeszseges kisleany, aki most mar 21 honapos. A szoptatas abbahagyasa utan sajnos megint visszaszoktam (ebbe nem mennek bele).


15 honapos volt, amikor ismet teherbe estem. Rossz volt az idozites, stressz, miegymas es nem tudtam letenni a cigit. Csak 3-4 szal 1mg naponta. Missed ab lett a vege a 9. heten. En is mindenfele forumokon kerestem onigazolast. Megkaptam, nem kivanom senkinek. Lehet hogy nem ez volt csak az oka, de tanultam belole.


Most ismet terhes vagyok es mar a tervezeskor abbahagytam a dohanyzast. Ugy voltam vele a missed ab utan, hogy ha ennyit nem birok megtenni, akkor meg sem erdemlem.


Ne tedd. Lehet hogy nem lesz baj, de ha igen, hidd el, nehez egyutt elni vele!

2012. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!