Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mozog, meddig normális?

Nem mozog, meddig normális?

Figyelt kérdés
Tegnap estére hatalmas lett a pocakom, pulzusom is magas lett. Majd kb.10 óra utàn már nem mozgott. Egész este nem éreztem, pedig kelteni szokott, ha nem jó egy póz. De most semmi nem volt. Ma reggel sem. Sok provokációra,hanyatt fekve 2-3 rúgás volt, azóta sem semmi. A pocakom nagyon lapos lett. Nem tudom ez mennyire normális? Olyan rossz érzésem van, hogy vmi nem stimmel. 30 hetes vagyok
2015. szept. 3. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orovshoz,az a biztos.
2015. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy dologot kipróbálhatsz. Igyál meg egy kávét, kolát, teát, és menj el egy 10-20 perces intenzív sétára. Nagy levegöt vegyél, vagy is jó sok oxigénhez juss. Majd ülj le és tedd fel a lábadat a kanappén, nagyon kényelmesen vagy feküdj el, és legyen nagy csend. Semmit ne csinálj, csukd be a szemedet és relaxálj, ha 10-20 perc alatt nem lesz reakció akkor menjél mindenképpen orvoshoz. A legtöbbször az a baj, hogy ideges vagy és már a kisebb mozgásokat észre sem veszed.

Èn külfödlön élek és itt azt mondják, hogy ha 12 órán keresztül nincsen magzatmozgás észleléses akkor meg kell nézni orvosnak. Nálad azért volt kisebb mozgás közben ezért annyira nem agódnék, de amit fentebb leírtam az tuti felébreszti. Ha esetleg nem tudsz sétálni menni, akkor állj ki a balkonra, és 10 percig nagy levegöt vegyél, hogy sok sok oxigénhez juss.

Majd írd le mi lett.

2015. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos
2015. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szolidan mocorog. Eddig majdnem kirúgta a "ház oldalát", de ma ilyen kis finom, kedves, pici rúgásai vannak, néha 1-2 nagyobb. Köszönöm a sétás tippet. Akkor tényleg felébredt. Talán csak élvezi, hogy nincs harminc fok a lakásban.
2015. szept. 3. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Majd babaként is lesz ilyen idöszaka.

Egésznap csak alszik, te meg tiszta ideg leszel, hogy most beteg vagy csak aludni akar.

2015. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!