Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális e terhesség alatt...

Normális e terhesség alatt alhasi és deréktáji fájdalom, "görcs"?

Figyelt kérdés

15 hetes kismama vagyok.napok óta görcsölget a hasam,olyan mintha "meg akarna jönni"!Múlthéten voltam vérvételen,nőgyógyásznál,UH-n,sebészeten,minden rendben volt!Van egy 15 hónapos kislányom!lehet e attól hogy emelgetem??(kb.10-11 kg)köszönöm a válaszokat!!

üdv.:Aggódó kismama


2007. nov. 6. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Szia. Én többször rákérdeztem az orvosomtól(nem magándoki),hogy mikor menjek vissza és azt mondta akkor, ha görcsölök vagy vérzést tapasztalok, illetve együtt a kettőt. Persze nem jelent a görcsölés minden estben bajt, de én a helyedben mindenképen elmennék a dokihoz. Nekem az emelésnél húzódik a hasam alja.
2007. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Én 10 hetes kismama vagyok és már a kezedetektől görcsölget a hasam. Mikor pár hetes voltam és késett a mensim, azt hittem, h azért görcsöl, mert meg fog jönni. Én is mondtam a dokinak és azt mondta, h ez attól van, h nő a méhem. Nem a legjobb dolog, de míg nem vérzel addig nincs baj!!! Nekem nospa-t kell szednem, mert az megelőzi a görcsöket! Ha nagyon aggódsz kérdezd meg te is a dokidat!!! Egyébként pedig nyugalom!:) Gratula a babához!

Üdv. 10 hetes kismama

2007. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a derektaji fajdalom,alhasi gorcsokkel es verzessel tarsul akkor mindenkepp menj el dokihoz es egy percet se varj ,hogy elmulik majd.Egyebkent szerintem is valoszinu,hogy az emelgetestol lehet fajdalmad,esetleg a tartoszalagok lazabbak a gerincedben.Nekem is elofordul ha felkelek az agybol gorcsol a hatam.A doki szerint ahogy felallok a gerincemre nehezedik a suly es azert.Porbald nem emelgetni a kislanyodat,pihenj sokat,a hatad tamaszd ki es a labad polcold ala ha eppen ulo helyzetben vagy.24 hetes kismama
2007. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Sziasztok!!!

Köszi a válaszokat! próbálok pihengetni,és szedem a Magne B6-ot is! Ma már kicsit jobb! Vérzésem az nincs,szerencsére!Jövőhéten megyek orvoshoz!Majd elmondom neki is ezeket a dolgokat,hátha mond rá valamit!! Köszi mindenkinek!!!

2007. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!