Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes lettem?

Egypicilány.. kérdése:

Szerintetek terhes lettem?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk! Augyusztus 18.án volt utoljára mensesem.Augusztus 30.án és az azt követő pár napban nem védekeztünk! A ciklusaim egyébként 23 naposak(persze ha ez számitt!)Szerintetek sikerülhetett? Nagyon nagyon örülnék neki! Mikor tesztelhetek? Bocsi hogy ennyit kérdezek,de egy picit izgulok,első baba lenne..:) előre is köszi!
2015. szept. 5. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha keresel a google-ba ovulációs kalkulátor és oda beirod az adatokat kiadja hogy aug.27- én volt ovulációd,akkor voltála legtermékenyebb.

Na ez a papirforma. A valóságban bármikor teherbe eshetsz.... Csak a valoszinűsége más. Ha szabályos 23 napos a ciklusod akkor szept 10. a köv. mensi ideje....akkor lehetne tesztelned debiztosabb ha az utolsó együttléttöl 14 nap múlva.

Remélem tudtam segiteni!

És ne izgulj! Az nem tesz jót ;-)

2015. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod! :) és a segitséged,de azért nyugtass meg azzal hogy van rá esélyem! Mert igen csak elvagyok bizonytalanodva,mivel irtad is, 10.én kellene hogy megjöjjön,de ma csak 7.e van,és barnás folyásom van! Ez mitöl lehet? Eddig sose volt :(
2015. szept. 7. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Szivesen! ahogy írtam is, ez a papírforma... BÁRMIKOR megfoganhatott a baba! amíg nem jön meg, van remény!

a barnázás, nálam mikor volt, mensi lett. De ne vedd ezt se "készpénznek"!

Írj, hogy mi lett!

2015. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Annyira kiváncsi vagyok ;) azon gondolkodom hogy mivel holnap kellene hogy megjöjjön,de semmi görcsölés csak a mellem lett érzékeny,de nagyon hogy ma csinálnèk tesztet! Nagyon korai le
2015. szept. 9. 12:14
 5/11 A kérdező kommentje:
*lenne???
2015. szept. 9. 12:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem még ne tesztelj,lehet hogy negatív lenne és csak stresszként éled meg,kudarcként. Inkább várj még pár napot,hogy késik-e vagy mi lesz. Én csak utána csinálnék. Tudom hogy nehéz,de próbálj meg türelmes lenni, ha terhes vagy akkor pár nap múlva is az vagy,ha meg nem úgy is megjön. De drukkolok neked. Majd írj hogy mi lett veled. Egyébként még 2 hét se telt el az aktus óta,valószínűleg még be sem fejeződött a beagyazódás,ezután kezd csak el termelődni a hcg amit a terhességi teszt is kitud mutatni.

10es érzékenységű teszttel próbálkozz,ha nagyon nem megy a várakozás.

És nyugi :)

2015. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Annyira jó hogy számitthatok a segitségedre! ;) hálás vagyok nagyon! :) ma kicsit megilyedtem,mert azthittem hogy megjött,de nem ...csak pisilés után rózsaszines lett a papir! Vérzés nagyon kicsi..mpár csepp...es el is múlott.ez mitől volt? Begyágyazodás? ;)
2015. szept. 9. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől lehet a rózsaszínes, lehet beágyazódás.... várj pár napot még! tényleg csak azért, hogy biztosra menj! szorítok én is!


(1-es voltam)

2015. szept. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent! Sajnos megjött 9.ikén.Elöbb is mint kellett volna! :( Csak nem volt időm írni,sajnos lefoglal a munka! Remélem,és bízok benne hogy nem velem van a baj! Szimplán csak nem sikerült most! Puszi.
2015. szept. 12. 01:11
 10/11 anonim ***** válasza:
sajnálom! nekünk se volt sikeres hónap :( kitartás! ;) össze fog jönni!
2015. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!