Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esélyem van hogy a 12...

Mennyi esélyem van hogy a 12 hetes genetikai ultrahangon megtudjam a baba nemét?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy már ilyen korán meg lehet mondani hogy fiu vagy lány persze nem 100%-ra mondja a doki gondolom. Volt valaki akinek ilyen korán megmondták a nemét és az is lett amit mondtak?
2015. szept. 5. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

12 hetesen nem tudják megmondani a nemét, csak tippelni :)

ilyenkor még ugyanúgy néz ki a nemiszerv, annyi különbséggel, hogy más szögben van a "pöcök" :D

2015. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt a 11. héten egy nem tervezett UH, amikor nem kérdeztük ugyan, de a dokim mondta, ha érdekel minket, van tippje a nemét illetően. Nem egyértelmű kukacot látott a lába között, hanem egyéb jelekből következtetett, ugyanis sokéves tapasztalattal rendelkezik az UH diagnosztika területén. A 12. heti UH-n aztán 95% bizonyossággal mondta már, később pedig biztosra (4D-n mi is láttuk), és fiú lett. :)
2015. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy fekszik a baba, hogy megmutatja, akkor lehet tippelni esetleg.

Nekem nem derült ki akkor még, nem is akart a dokim tippelni, pedig kérdeztük.

2015. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értek azzal egyet hogy a 12.héten csak tippelnek.

Egy jo szonográfus egy jó géppel biztosra tudja mondani,hanúgy fekszik a baba.Nekünk mindkét alkalommal tutira mondta hogy fiú,azok is lettek.

2015. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

11 hetesen 100%-ra mondta a dokim, hogy fiú, én is láttam. :)

A lányomnál viszont a 20. héten lett egyértelmű. Sok esélyed van, de nem biztos, hogy megtudod. Attól függ, milyen szakember végzi, milyen a gép, hogy fekszik a baba, és a fiúknál általában előbb biztos.

2015. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Istenhegyi úton Hajdú Krisztina (azt hiszem elég jó gép, elég jó orvossal) mindkét gyereknél csak tippelt. Mondta,hogy aki ilyenkor biztosra mondja, az is csak tippel, max. utána bejön neki! :)
2015. szept. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy tapasztalt orvos nem csak a konkrét jelekből (nemi szervek) tudná megmondani a nemét.

Sok-sok más anatómiai eltérés van fiú és lány között. Ezt még Czeizel mondta valamelyik műsorban, régebben.


Szóval ha nem is látszik kuki vagy az a bizonyos 3 csík a kislányoknál egy tapasztalt doki tudna mondani valamit, de persze a 12. héten ő is csak tippnek nevezné...

2015. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hááát, nagyon jó géppel, és pont úgy fekvő baba esetén már lehet valószínűsíteni, de azt még nem venném készpénznek. Nekem három hete volt a 12. heti ultrahangom, eleve úgy kezdődött a dolog, hogy a hüvelyi uh-n szinte semmit nem láttak, csak amikor hasnál nézték. Mondta utána a védőnő, hogy azért, mert hátsó falon tapad a lepény, és a baba is eléggé hátul van, ezért nem látszott olyan jól.

Hasi uh-val sikerült megmérni a méreteit, de mondták, hogy gőzük sincs a neméről, ilyen részletesen egyáltalán nem látják. Sőt, annyira vacak volt a kép, hogy nem is kértem nyomtatva semmit, mert én egy folton kívül semmit sem láttam. Oké, ez nem egy hiperszuper gép volt, de erre rátett az is, hogy tényleg olyan helyzetben volt a babám, ahol nem is lehetett túl jól látni.

2015. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!