Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek fiú vagy lány a...

Szerintetek fiú vagy lány a pocaklakó? Kinek hogy jött be az ultrahang?

Figyelt kérdés
Az a fontos,hogy egészséges legyen és minden rendbe legyen velünk.viszont mégiscsak kíváncsi az ember.21 hetes uh szerint nem volt ott semmi, 90%-ra mondtak kislányt, azt mondta a doki, ha eddig nem nőtt ki semmi,akkor valószínű már nem is fog. Most 35 hetes uh szerint viszont fiú. A pocakom lent van első perctől, sűrven kell pisilnem, először voltak némi rosszullétek,de nem hánytam egyáltalán, az édességet minden percben ettem volna, de amugy is édesszáju vagyok. Nektek bejött az ultrahang, vagy tévedett?

2015. szept. 8. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejött mindháromszor. A 2 lánynál 30 hetes uh-n mondták meg, a fiamnál 14 hetesen. Szerintem fiad lesz, azt nem nagyon szoktál elnézni.
2015. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A 35 hetes UH azért már nem téved szerintem. A csokifogyasztás nincs összefüggésben a gyerek nemével.
2015. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért elbizonytalanít, hogy 1.-re lány, aztán fiú. Küldenék pocakos képet is,de nem sikerül.
2015. szept. 8. 11:42
 4/14 A kérdező kommentje:
2015. szept. 8. 11:44
 5/14 A kérdező kommentje:
2015. szept. 8. 11:44
 6/14 A kérdező kommentje:
2015. szept. 8. 11:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! En ikrekkel voltam terhes es mar a 13. UH-n (igaz, az 4D-s volt) egyertelmuen lehetett latni, h az egyik ksifiu, a masik kislany. A kisfiamnak akkora kuki volt a laba kozott, h teljesen megteveszthetetlen volt, h fiu lesz, a kislanynak pedig semmi. Ha 21. heten nincs ott semmi, akkor tuti kislany :)
2015. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyik lánynak végig fiút mondtak,szülés után derült ki,h lány :) Mégegy esetben ugyanez történt. Mindegy mi csak minden jól menjen és egészséges legyen
2015. szept. 8. 11:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! A 28. hétig nekem is lány volt a pocakban aztán kiderült, hogy fiú. Fiú is lett. 35 hetes UH-n ha határozottan látta a zacsikat meg a kukacot a doki akkor az már nem hiszem, hogy változni fog.
2015. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7-es: azt olvastad, hogy a 35. héten viszont fiúnak látták?


Nem értem, minek tetted fel a pocakos képeket, semmit nem számít, hogy milyen alakja van, nem mi látunk bele, hanem az UH. És a 35. héten az nem téved.

2015. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!