Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida terhes vitamintól...

Gravida terhes vitamintól lehet hányinger, hányás?

Figyelt kérdés
10. hetes vagyok, és esténként kijön minden belőlem. Minden egyes nap, mindegy mit eszem, a gyomrom is készen van már! A dr. azt mondta ne szedjem. Volt aki nem szedett vitamint a terhesség alatt? Tapasztalatok???
2010. márc. 12. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Én se bírtam a gravidát!Válts másra,nekem az elevit jött be!Most is ezt szedem:-)

6+5hetes kmama

2010. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is kihányom ha éhgyomorra veszem be, de ha egyből kaja után, akkor nem. Próbáld meg te is úgy, és ha úgy nem lesz hányingered, akkor szedd nyugodtan. Én amúgy csak a 12. hétig szedtem minden nap, utána csak 3-4 naponta, de úgy tűnik az is elég, a 3. vérvételen is szép eredményt produkáltam.

37 hetes km

2010. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindig ebéd után veszem be, el is vagyok egész délután, de este mindig kihányom a gyógyszert(érzem hogy tiszta keserű) először a gyomorsavamra gyanakodtam, de kiderült hogy nem az a bűnös. Azért köszi a válaszokat.
2010. márc. 12. 17:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Én megpróbálkoztamn átállni Elevitről Gravidára. 3 napig bírtam: valahányszor bevettem, utána sugárban hánytam.


Elajándékoztam a majdnem tele 90 szemes (!) doboz Gravidát, és visszaálltam az Elevitre.

2010. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Most vagyok 29 hetes. Eddig semmi bajom nem volt a Gravidától, de újabban (pár hete) nekem is hányingerem van tőle, mondjuk ha eszem pár falatot rá, akkor hamar elmúik.


De szerintem is válts másra, ha el nem is ajándékozod, de most szedj végig egy doboz másmilyet, aztán ha amaz elfogyott, újra megpróbálod ezt, hátha. :)

2010. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem ha ebéd után veszed be és csak este hánysz akkor az nem attól van.mert azt akor pár perc után kihánynád ha attól lenne.
2010. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én végig azt szedtem,és semmi bajom nem volt tőle!

Vagyis kb. 10-12 hét között hánytam,de akkor mindentől!Aztán az is elmúlt,pedig utána is szedtem a gravidát.

Szóval nem biztos,hogy attól hánysz.Tudod ez is a terhességgel jár..:P

2010. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja,és az is igaz,hogy ha attól hánynál,akkor egyből kijönne belőled,nem órák múlva!
2010. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Ha ebéd után veszed be, és este hánysz, annak köze nincs már a vitaminhoz, már rég megemésztett mindent a gyomrod. Egyszerüen nálad akkor jön a "reggeli rosszullét". Lehet, hogy epéset hánysz, és az olyan keserű.
2010. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

13 hetes kismama vagyok. 2* hánytam, kb. a 7. héten. Akkor vacsira gyümölcsöt ettem tejtermékkel, szóval érthető módon azt hittem, ez az oka. Akkor még Gravidát szedtem. Majd egy ideig Femibiont és az be is vált, de most, hogy elfogyott, gondoltam, folytatom a Gravidát.

Ma kirándultunk. Sokat. Haza jöttünk, fáradt voltam. Egy narancs, plusz pihi. Két órával később bevettem (fogmosáskor) a terhesvitamint. 5 percen belül rosszul is lettem. Azt gondolnám, hogy a Gravida+gyümölcs a ludas...

2017. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!