Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy tünetmustra! Milyen...

Nagy tünetmustra! Milyen tüneteitek voltak pozi teszt után?

Figyelt kérdés
Minden kis apórság érdekel, a hányástól a a bimbópuklikon keresztül :D
2015. szept. 10. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A világon semmi nem volt.
2015. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első 2 hétben csak fáradtság, enyhe mellfeszülés, görcsök minden nap, hasszurkàlás, 6.héttől hànyás minden nap, 0-24-ben hányinger, émelygés, szédülès, minden ilyen fincsi dolog.
2015. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elő, egész terhesség alatt, semmit sem éreztél?

Úgy értettem hogy pozi teszt után, hogy onnantól kezdve.

2015. szept. 10. 10:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Első babával még a 16 héten is hànytam rosszul voltam. Most varom a másodikat igaz az elején vagyok pozi teszt utan majd 2 héttel, D semmi bajom csak fáradt vagyok :)
2015. szept. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nalam se volt semmi. Most a vege fele gyomoreges neha es faradekonyabb vagyok
2015. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Három gyerekem van, de alig voltak tüneteim a terhesség alatt, azok is a második-harmadik trimeszterben. Egyiknél a mustárra voltam rákattanva, másiknál a mogyoróvajra. Előtej, gyomorégés, hangulatingadozások, és a legvégén fáradékonyság. Az a tipikus hányinger, mellfeszülés stb elkerültek.
2015. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én 8 hetes vagyok.

Az utóbbi egy hónap nagyon változékony volt. Voltak napok, mikor nem bírtam enni, mindentől undorodtam. Vannak napok mikor meg csak ennék egész nap, mindegy mit :))) A legelején, még a teszt előtt meg utána is csak halat kívántam, mostanra meg megundorodtam, rá se bírok gondolni.

Általában nagyon fáradt, álmos vagyok, eddig 2-3 energetikus napom volt, a többi totál kóma.

Hatalmas karikák a szemem alatt.

Fáj a cicim, húzódik a hasam.

Fázékony lettem, mindig hideg a kezem meg a lábam.

Nagyon sokat pisilek, éjjel is felébredek 3-4szer pisilni. Ennek ellenére néha visszatartom a vizet, bedagad a kezem meg a lábam.

Egyszer hánytam eddig, az szerencsére elkerül.

Érzékeny vagyok, sokat sírdogálok, elérzékenyülök.

2015. szept. 10. 11:00
 8/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok: semmi. Nőtt a hasam. Ennyi. Nem volt hányinger,kívánósság,nem volt fájdalom sem. A nagyon nagy pocakkal néha a derekam fájt a végén. Rossz volt már a tartásom. De semmi klasszikus.
2015. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. Héten így szenvedsz? Vizesedsz? Orvos mit mond??? :-O
2015. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ezt azért nem mondanám olyan nagy szenvedésnek, van aki nem tud enni meg egész nap hány és rosszul van, ahhoz képest én tök jól vagyok. Ez nekem is fura, hogy bedagadt a lábam meg a kezem, de azért nem olyan vészes, csak érzem, hogy szorít a cipő kicsit. Miért olyan nagy baj ez? Az is lehet, hogy mástól van, régebben is volt néha ilyen, de főleg melegben, ezért gondoltam, hogy ez most a baba miatt van.
2015. szept. 10. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!