Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba sokat csuklik de...

Ha a baba sokat csuklik de nem mozog akkor lehet baj?

Figyelt kérdés
Ma pl nem ereztem mozgast csak csuklast..
2015. szept. 12. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj. :) Nálam is volt ilyen,ha több napon át egyáltalán nem érzed,pl. 2-3 napig,és nem reagál a hangos zenére,simogatásra,a has finom rázogatására vagy testmozgásra,hideg innivalóra,cukros ételre akkor érdemes elmenni akár az ügyeletre is,ha már nincs rendelési idő. Vannak olyan napok,hogy egyáltalán nem mozognak,lustálkodnak. Őket is megviseli az időjárás változás,stb. Hány hetes vagy?
2015. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont 2 napja olvastam, hogy kb a 33.héttől már csak fészkelődik, és ha csuklik az jó jel, mert akkor megérett az emésztőrendszere a kiválasztásra/táplálékra. Nyilván az anyatejre.
2015. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mind a 2 fiam csak csuklott az utolsó hetekben. Illetve 2-3 naponta volt vakarászás is, de a csuklásokat számoltam be mozgásnak.

Ennek annyi veszélye van , vagyis nálunk lett, hogy mivel mind a kettő nagyon nagy baba volt és a második ráadásul a 40. hétig bent is maradt, hogy már nem volt helye sem mozogni. A ctg is beszűkült, a magzatvíz is kevés lett, kinőtte a hasam a gyerek és az utolsó héten ő már tényleg meg sem tudott moccanni. Beindították a szülést ezze az indokkal, így nem volt gond, de ez csak a 40. héten jelentett problémát. Az első fiunk korábban született 3 héttel, ő is csak csuklotta vége felé, de nála nem jött elő semmi háttérgond, ami miatt nem mozgott.

Ha a ctg jó, illetve még nem vagy a terminus közelében, akkor örülj neki, hogy nem rugdos :)

2015. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!