Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 2. terhességem hajszálra...

Ha a 2. terhességem hajszálra ugyan olyan tünetekkel jár mint az első, lehet, hogy a baba neme is ugyan az lesz? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Már van egy kislányom, szeretnék még egyet. A fiúval is kibékülök, de azért mégis inkább lányt szeretnék. 16 hetes vagyok, eddig az uh-on még semmit nem mondtaK.
2015. szept. 17. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazok a tüneteim (nagyjàból semmi, csak a gyomromat viseli meg néha), ugyanúgy kisfiút vàrok a jelek szerint, mint elsőre. Kislàny még nincs, úgyhogy azt nem tudom, ott miben különböznének a tünetek.
2015. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem teljesen más most, mint az elsővel volt és fiam született elsőre is és most is fiút várok. Az elsővel teljesen olyan volt minden, mint nem terhes állapotban, nem voltam rosszul, nem émelyegtem, nem voltam kívánós sem. (Később a derékfájás, lábdagadás, ugyan úgy meg volt.) Most azt hittem lányt várok mert annyira más. A teszt előtt egy nappal már rosszul voltam, émelyegtem, később jött a hányinger. 3 hónapig ettem, hánytam, aludtam így ebben a sorrendben. Meg voltam győződve róla, hogy most lányom lesz, de mikor kiderült, hogy kisfiú elsírtam magam örömömben :)
2015. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem igy egyforma es van egy lanyom. Most kisfiu lakik a pocakban.
2015. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!