Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Német nyelvterületen ismerik...

Német nyelvterületen ismerik a Marcel nevet?

Figyelt kérdés

Most várom a 3.babámat.Nagyon sokat vagyunk Ausztriában és nem kizárt hogy egyszer kiköltozünk így olyan nevet adtunk/szeretnénk adni amit ott is ismernek.Első két kislányunk Szonja és Szofi,most fiú lesz.Amik tetszenek a Benedikt,Alex,Brúnó,Ádám,Olivér és megtetszett a Marcel is.A többit tudom hogy használják kint is de a Marcelt nem tudom:/

Segítségnek amúgy annyi hogy a Benedikt és semmilyen b betűs nem igazán passzol a vezetéknévhez de attól még tetszenek és az utolsó 3 név a leleglegkedvencebb.Ha tudtok még esetleg ilyen nevet akkor írjatok!!(vezetéknév Nagy-Dombi)



#kisfiú #baba #nénetesnév #asusztria
2015. szept. 17. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Németországban volt Marcel nevű osztálytársam, bàr Lengyelországból jött, de teljesen beleolvadt a neve a többibe :)
2015. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi:) es hogy mondjak?(ugye nem márszel?)ezt nem tudom h kell kimondani:/
2015. szept. 17. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismerik, benne van a jelenleg legnépszerűbb 10 német név között, és igen, az én nagy bánatomra is Márszelnek ejtik:/
2015. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt is használható nevek még: Áron, Dominik, Dávid, Márk, Benjámin, Patrik, Arnold, Erik
2015. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom:)sajnalom h márszel:(,a Dominik is a neveink kozott volt azt kihagytam es jo az Aron is meg a Patrik;)
2015. szept. 17. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Választottatok már nevet?:)
2015. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia,meg nem de,most mar csak az ,Olivér es a Nolen jatszik:)de Nolen lesz:Dannyira beleszerettrm ebbe a nevbe h az hihetetlen❤
2015. okt. 1. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Nekünk most derült ki nemrég a neme, úgyhogy muszáj választanunk a fiúnevek közül (valószínűleg Ádám lesz). Szóval nem Marcel lesz nálunk sem:)
2015. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
31 hetes vagyok:)kerdezo Te?
2015. okt. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!