Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kacsával vizsgál meg a...

Ha kacsával vizsgál meg a doki akkor ugye mindent lát?

Figyelt kérdés
Jövőhéten leszek 5 hónapos.Voltam dokinál és megvizsgált kacsával.Utána kézzel,és a hasam is megnyomta.Ugye ha nyitva lennék vagy valami azt észrevette volna?
2015. szept. 19. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Észre, persze. Ne parázz! :)

Engem csak kézzel vizsgált, de észrevette, h kicsit ki van nyílva a méhszáj.

2015. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Persze.

De ha libával vagy tyúkkal próbálkozik, azt ne engedd.

2015. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lát mindent, pl. a gyereket nem látja, azt viszont hogy nyitva van-e a mehszajad azt igen. Nem véletlen vizsgálnak többféle modszerrel, pl. Uh-val is, ha szükséges, gondolom nálad minden oké, ezért nem csinált mást.
2015. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Csak azért vizsgált meg mert amióta terhes vagyok,csak elején látott úgy orvos meg uh.
2015. szept. 19. 14:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Off: mi az a kacsa?
2015. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy híják azt a műszert amivel az orvos vizsgál...
2015. szept. 19. 15:21
 7/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
A méhszáj állapotát (nyitva van-e és mennyire) csak kézzel tudják vizsgálni. UH-val csak a méhnyak hosszát tudják mérni, meg ha nyílik a belső méhszáj, ha tölcsérképződés van. Szóval nyugi. Írt a kiskönyvedbe valamit a méhszájról? Ha C (vagy Cg vagy Cx, dokija válogatja hogyan írják) 3000, akkor semmi gond.
2015. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet kiolvasni ahogyan ír.De már eleve beleírt mert megjelentem.De ilyesmit nem látok benne.
2015. szept. 19. 19:57
 9/11 A kérdező kommentje:
Uh-on a cervix 35 mm volt.Utána mentem el dokihoz.De am. medencevégű a baba,ha ez jelent valamit.És második.
2015. szept. 19. 19:59
 10/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
A méhnyak 3,5 cm, ez jó. Az ugye UH-n nem derül ki, nyitott-e valahol, de ha gond lenne, csak szólt volna a doki, aki megvizsgált. Az, hogy a baba popsija van lefelé, normális 5 hónaposan, ráér még átfordulni koponyavégűbe. Sőt, nem is baj, hogy még a feje nem tud beilleszkedni, és nem nyomja belülről a méhnyakat (attól lehet a tölcsérképződés). Szóval szerintem minden rendben, jó babavárást!
2015. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!