Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 terhes kismamák akik már...

5-6 terhes kismamák akik már az elejétől otthon vagytok és pesten laktok! Nincs kedvetek tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerdán leszek 5 hetes, csatlakozhatok? Te miért vagy otthon? Gratulálok a babához! ;)
2015. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Persze ,hogy csatlakozhatsz :). Legalább valaki.Az előző terhességemnél is veszélyeztetett voltam ,most meg sajna a munkahelyem miatt,mivel nagy a sugárveszély és nem akarok kockáztatni.És te?
2015. szept. 22. 08:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,köszi,én is gratulálok neked!
2015. szept. 22. 08:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, 1. vagyok!

Én is veszélyeztetett vtam az első terhességemnél, azóta 3 éves a kislányom. Jelenleg szabadságon vagyok, jövő héten tervezem elmondani a munkahelyemen a hírt és remélem egyből haza is jöhetek, mert mérgező anyagokkal dolgozom.

Te mikor mész orvoshoz?

Hogyan mondtad el a munkahelyeden a hírt? Neked nem jár távolléti díj mivel nem megfelelőek a munkakörülmények?

2015. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia!Nem tudom,hogy jár,de ha nem lettem volna állapotos akkor amúgy is eljöttem volna más okok végett ,de pont így sikerült.örültek a munkahelyemen,nem szóltak semmi különösebbet.Amúgy múlthéten voltam dokinál és 4 hét múlva hívott vissza.Majd írok inkább privát üzit.
2015. szept. 22. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Írtam privit! :)
2015. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!