Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is volt/van ennyi...

Masnak is volt/van ennyi korai tunete?

Figyelt kérdés

Meg csak most maradt el a mensim. Biztos, hogy baba van, mert mar egy hete "erzem", hogy nem vagyok tul jol, epp emiatt mar 4 napja teszteltem es akkor pozitiv lett, azota egy masik teszt is.

Szedulok, erzekeny a hasam, puffadok, szelgorcseim vannak es 3 napja mar szekrekedesem is, faj a derekam.


Kicsit hihetetlen a dolog, mert az elso ket terhessegemnel az elso hetekben semmit sem ereztem. Utana kezdodott a puffadas, szekrekedes, ami csak a 2. trimeszterig tartott.


Tapasztaltatok ilyesmit ti is?

Igy is maradt a dolog nalatok, vagy jobb/rosszabb lett?


2015. szept. 22. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
5X voltam terhes, mind teljesen más volt. a lányomnál fájt nagyon a derekam az első pár hétben - még a teszt előtt is -, annyira, h eleinte azt hittem, h vetélek, de csak a hormonoktól zizzentek be az izületeim. Így maradt.
2015. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hetes kimaradásnál voltak már tüneteim, lehet egy kicsit hamarabb is. Főleg az állandó fáradtság. 14 hetes koromig megmaradt, majd 34 hetes koromban visszajött de közben is voltak nehezebb heteim.

A kávéról én leszoktam már az elején mert nem tudtam meginni.. szagoktól is undorodtam már az elején, bár a hányinger kicsit később kezdődött de azt hittem durva lesz, tévedtem. Vagyis az volt de csak 8 hetes koromig tartott.

Szedules is volt már korán, a vérnyomás miatt de ha jól emlékszem olyan sokáig nem tartott, igaz rájöttem, hogy most sokkal több vizet kellene inni és ez jót tett a vérnyomásomnak.

Szóval ez nem feltétlen jelenti azt, hogy csak mert korán jöttek a tünetek, nagyon megjárod velük, ettől elmúlhatnak hamar de nem garancia.

2015. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!