Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végefelé járó kismamák, hogy...

Végefelé járó kismamák, hogy vagytok? Küzködtök valami tünettel? Van valami jele, hogy nemsokára itt a vége?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát elég nehéz már, főleg a derekam fáj. A baba feje már nagyon lent van, legalábbis az orvos szerint, érzem is. Rengeteg jóslóm van már kb 34-35 hetes korom óta de sokat nem jelent amúgy ahogy a 2111-es méhszáj érték sem már legalább 2 hete. :D Jelekkel már nem is foglalkozok pont ezek miatt, bár a dátum egyre szimpibb, 28-ra vagyok kiírva szóval már hátha nincs sok hátra. Egyébként első baba lesz.

Veletek mi a helyzet?

2015. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én 38 hetes vagyok. Pár hete még kicsit keményedtem, fájt itt-ott, de egy hete teljesen abbamaradt és minden panaszom megszünt. Félek soha nem fog elérkezniba várva várt pillanat.

Túlhordástól meg nagyon félek, mert itt kint németben nem néznek magzatvízet, és orvoshoz sem kell minden nap járni, igy nem érezném magunkat biztonságban :-(

Pocaklakód aktív még?

Az enyém nagyon, ficánkol össze-vissza.

2015. szept. 23. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is a 38. hétben vagyok. A baba nagyon aktív, és én is :) Úgy érzem, tele vagyok energiával, le sem lehet lőni. Keményedések és jóslók a 35. héttől vannak. De teljesen zárt vagyok. Múlt héten bíztam benne, hogy lesz vmi, mert az utóbbi hetekben olyan voltam, mint akit elgázolt egy kamion. Alig volt erőm, sokat feküdtem, aludtam. Erre ezt a hetet már úgy kezdtem, hogy fel vagyok pörögve :/ Ez lehet a fészekrakó ösztön? :D
2015. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tényleg, lehet a fészekrakó ösztön :-) Legalább is jól hangzik :-D

Különben én is teljesen zàrt vagyok.

Kedves utolsó, te mikorra vagy kiírva?

Én október 7.

Kedves első, reméljük neked a hideg front meghozza a várt hatást és utána be tudsz a fejleményekről számolni :-)

2015. szept. 23. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Köszönöm, bízok a frontban. Nem hangzik túl jól az a terhesgondozás arra. :( Én az indított szüléstől tartok egy kicsit, de nyilván ha úgy alakul hogy kell, akkor kell csak jobban örülnék ha magától indulna, éppen még van ideje bőven, csak hát na..

Elég aktív még a baba. Olyan nagyokat nem rúgdos már de azért érzem elég sűrűn, hogy nem alszik. :D

2015. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En okt. 3-ra vagyok kiirva,semmi tunetem nincs, sem jelt nem erzek, hogy kozeledne a vege. Nem is banom, mert tegnap 2700 grammra becsultek a babat, s az orvos szerint nem art ha hizik meg egy kicsit odabent :)
2015. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Komolyan október 7? :) Én iiiiiis :) Na erre kíváncsi leszek :) Én már vágom a centit ;)
2015. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2. erre én is kiváncsi leszek, hogy fog alakulni, de már szeretnék túllenni rajta :-)
2015. szept. 23. 19:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Én okt. 18-ra vagyok kiírva, de az első baba is 3 héttel előbb jött, szóval már minden percben várjuk a mostanit is. Illetve inkább a férjem, teljesen izgatott, és már kint szeretné tudni. Én is izgatott vagyok, de azért, hogy maradjon még bent és szépen cseperedjen amennyit csak lehet :) Nekem betöltött 33 hetesen mérték 2700 gr-nak, az elsőt ennyivel szültem 37. hét első napján. Hétfőn megyek az utolsó kórházi uh-ra, kíváncsi leszek, ott mennyit mérnek majd. :)
2015. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, èjjelente sokszor felkelek pisilni, plusz pár napja az egyik bordám fáj, mert a kisbabámnak sikerül mindig ugyanoda rúgnia. Nem tudom, hogy tünet e,de visszahúzódóbb lettem, sokszor nincs kedvem semmihez sem. Már csak arra tudok gondolni, hogy a kis angyalkám kint legyen es vele lehessek egesz nap☺ Első baba, már nagyon várjuk apával
2015. szept. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!