Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzek,6hetesen egy élő...

Vérzek,6hetesen egy élő embrio, crl:2mm. Írna valaki valami biztatót? Van még remény, hogy megmarad a baba?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 19:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Menj majd el orvoshoz, erre így senki sem tud válaszolni. Lehet, hogy semmi baj (volt olyan barátnőm aki többször is vérzett semmi baj sem lett) és lehet, hogy nagyon is van (sajnos ilyen is akadt)
2015. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Van, ha azonnal mész orvoshoz!
2015. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Mitol verzel mit mondott a doki ?

Nekem hematoma miatt volt verzes 5-6 hetesen es nem lett gond!

2015. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal menj be a kórházba!!
2015. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mit mond az orvos?
2015. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
En is igy voltan es veteles lett a vege
2015. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Vérzés után készült az uh? Kaptál gyógyszert? Ha igen, akkor tudok biztatót, barnáztam, szaladtam dokihoz, uh-n a doki nem talált semmit, kaptam utrogestant, másnapra elmúlt a barnázás és most 39 hetes vagyok.

Ha még nem voltál orvosnál, akkor viszont mielőbb menj el, már most. Gyógyszerrel megmaradhat a baba!

2015. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Vérzés után voltál dokinál? kaptál rá gyógyszert? Én is véreztem, Utrogfestantól elmúlt, azóta minden rendben.
2015. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire vérzel? Vérezgetsz, vagy mensiszerű?


Én 1-1,5 hétig vérezgettem (rózsaszínes, pecsételős, aztán barnázás). Én is utrogestant kaptam, pár nap után elmúlt és nem lett baja a babának.

Remélem minden rendben lesz veletek!!

2015. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Biztos 6 hetes vagy mert ha igen akkor a crl:2 mm az nagyon kevés.Legalább 4-5 mm-nek kellene lennie és ilyen fiatal terhességnél nem hiszem,hogy szívhang lenne.De ha nem mentél még orvoshoz akkor gyorsan menjetek be.Ha már voltál orvosnál és kaptál gyógyszert akkor már csak a pihenés és az imádkozás marad.
2015. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!