Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok es...

Hajnika 83 kérdése:

14 hetes terhes vagyok es voltam dokinal aki megallapitotta hogy huvelygyulladasom van, kaptam ra Klion D 100 kupot! Kerdesem ez lenne biztonsaggal alkalmazhatom e? Tapasztalatok? Valaszt elore is koszonom

Figyelt kérdés

#Klion-D 100 #14 hetesen #kup hasznalata
2015. szept. 24. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
ne haragudj de az orvosod tudja hogy terhes vagy nemde? ennek ellenére felírta... ha most itt valaki azt írja neked hogy nehogy alkalmazd akkor nem fogod?
2015. szept. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, én is ezt kaptam rá. Én este használtam a kúpot, nekem másnap nem folyt. Most egy barátnőm terhes és mesélte, hogy neki egész délelőtt folyik. Ez nem baj. Arra figyelj, hogy mikor felrakod, akkor egy kicsit vizezd be előtte a kúpot.

Amúgy hatásos, elmúlt tőle.

2015. szept. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bízz a dokidban!
2015. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod a terhességed tudatában írta fel. Akkor mi a gond? Azt gondolod olyat ír fel amit nem lehetne használni, és majd az itt válaszolók jobban képben vannak mint az orvosod? Egyébként én is használtam ezt a kúpot terhesen, nem volt semmi gond.
2015. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudja hogy terhes vagyok ! Nem kell lehurrogni ha nem tudsz elozmenyt! 12 evet vartam a babara ...o a masodik mar van egy nagy fiam ! Ez a terhesseg mas,minden aggodni valo elojon ! Verzes..fenyegeto veteles...sorolhatnam! Bocsasd meg ha taoasztalatot kerek mas kismamaktol akik hasznaltak ezt !
2015. szept. 24. 09:54
 6/11 anonim ***** válasza:

1-es és 4-es-nek igaza van.

Teljesen mindegy mennyit vártál egy babára.

Annak is ugyanolyan fontos a babája aki első hónapban terhes lett és annak is, aki 12 évet várt rá.

A másik pedig az, hogy nem ezen van a lényeg,hogy tapasztalatot gyűjtesz, hanem hogy a kérdésben is megfogalmazod, hogy nem bízol az orvosodban.

Gondolod, hogy ez így jó?

Illetve hogy nagyon sok korábbi tapasztalat van ebben a témában.

Egyébként én is használtam 20 hetesen.

2015. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg bízz meg a dokidban. De ha irritál akkor menj vissza, nekem 16 hetesen írta fel, 4 darabig ment használni belőle, nagyon erős.
2015. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az nem ketseges hogy ugyanolyan fontos ! Felrerted,en azt irtam sokkal nehezebb aggasztobb es felosebb az egesz ! Az nem tudja milyen aki nem volt ebbe benne,es rossz tapasztalataim vannak az orvosokkal ha magan ha sima rendelesrol beszelek ,ezert nekem megnyugtatobb ha olyas valaki ir aki mar hasznalta ! Egy kerdest tettem fel nem kell tulsagosan kifejteni es a masikrol velemenyt alkotni ! Koszonom
2015. szept. 24. 10:18
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent elolvastam a tajekoztatot es az all benne hogy a nehlepenyen kereszrul atjut a magzathoz ezert ijedtem meg
2015. szept. 24. 10:30
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, úgy tudom az első 12 hétben nem ajánlott emiatt de ilyenkor már lehet. Egy felszálló fertőzés vetélést okozhat, nem poénból írják fel az orvosok.
2015. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!