Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik mostanában Egerben...

Akik mostanában Egerben szültek írjatok milyen most a kh? Mit kell vinni a babának? Van-e már ott 4d uh? Van valami ujj rendszer, lehet-e dokit fogadni, stb:-) Akinek nem volt fogadott orvosa hogy volt megelégedve?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár már én egy éve szültem, hátha segít... Nekem volt fogadott orvosom és szülésznőm is. Van 4d UH, a simán is adnak képet, ha kérsz, e téren pozitív a változás! A babának kellett: pelenka, popsitörlő kenőcs és kendő. ruhát adtak, de ráadták a sajátot is! Ha érdekel valami írj nyugodtan, válaszolok bővebben!
2010. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!Segítettél,köszönöm:-)Én 2őt szültem ott,az elsővel semmi nem kellett,a másodikkal az amiket leírtál!Az uh.ot nem tudtam és csodálom hogy van 4d:-D Ugyanott van ahol a sima(sztkban)?Nem tudod mennyi 1vizsgálat?

A sima uh.adnak képet az tényleg jó,ez se volt anno:-/

12.hetesre oda megyek akkor remélem kapok.

Kinél szültél?Én Bagdánnál mindkettőt,de mostanában nem jókat hallok róla:-(Mondjuk nekem ez a baba császi lesz mert az előzők is azok voltak.Köszi ha írsz:-)

2010. márc. 15. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Hernádinál szültem, de ha váltani akarsz, ajánlom Friczet! Most a pajzsmirigyem miatt kerültem hozzá, és bánom, hogy nem hozzá jártam terhesgondozásra!

A 4D UH 10 000 ft volt, ezért kaptunk dvd-t, színes és fekete-fehér képeket is, és elég sokáig moziztunk. Szerintem ne most menj erre, hanem később! Mi a 18hetesnél voltunk! Nem az Sztk-ban van, hanem a kórházban a második emeleten! Külön időpontot kell oda kérni! Dél körül mindig van ott valaki, aki ebben segít neked!

2010. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!