Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van sok kismamának...

Miért van sok kismamának folyamatos barnázása az I. trimeszterben?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a sárgatest hormon hiánya miatt volt.
2015. szept. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem hematóma okozta.
2015. szept. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg a hüvelyem olyan érzékeny volt, hogy egy nagyobb pukizástól elpattant egy hajszál ér, mint egy enyhe orrvérzés. A vicces mindig az volt, hogy a doki mire beértünk már semmit nem látott, és a sokadik után jutott oda, hogy ez csak is a hüvely részböl jöhet.
2015. szept. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 12-14 hétig /ami még mindig első Trimeszter/ volt, hematoma és mélyen fekvő lepény miatt. De nem csak barna. Élénk piros, rozsaszines vér is volt.

Adtak progi pótlást, de sztem nem az volt a baj.

2015. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert sajnos korcsosulunk. A hormonproblémák az életvitelünkre vezethető vissza. Sajnos az egészségtelen táplálkozás is okozza. A hormonháztartásunk felborult. Ez részben a mi hibánk, másrészt meg alig lehet ellene tenni. 2x vetéltem el, barnáztam. 3. alkalommal is barnáztam, de ő már megmardt szerncsére.
2015. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez jogos sajnos amit előttem mondott a válaszoló. A hormon rendszerünk felborult ennek a mesterséges világnak hála. Nekem progeszteron hiány, emiatt haematoma és még placenta previa is volt. Előzőre kaptam pótlást, hálistennek minden rendben volt azután.
2015. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!