Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjemnek herevisszér tágulata...

Férjemnek herevisszér tágulata van, de ez nem befolyásolja a babánk egészségét?

Figyelt kérdés
16hetes terhes vagyok. Férjemnek jo pár éve herevisszér tágulata van. Orvos is látá. Az orvosa akkor azt mondta ha babát szeretnék vágjunk bele és majd el válik kell-e a műtét vagy sem ( Teherbe tudd e ejeteni vagy sem) .Orvosi "szakvélemény" után 2 évre rá úgy döntöttünk babát szeretnék ELSŐ próbálkozásra terhes letem: ) A férjem herevissziére nem befolyásolja azt h egészséges legyen a babánk?
2015. szept. 28. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, dehogy. Túl vagytok azon, ami a műtétet igényelt volna. Egy visszér meg nem árthat a magzatnak.

Boldog babavárást!

2015. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az milyen betegsėg?
2015. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszönöm: )
2015. szept. 28. 23:16
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Oda kell rá figyelni ! Nem csak a gyerek nemzés szempontból! Vannak olyan esetek ahol sajnos nem sikerült babát nemzeni és még műtét után sem!

2015. szept. 28. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja. Viszont megereszkedhetnek tőle a herék. Anno a férjem haverjának volt, és nem műtette meg csak több év után, neki megereszkedett. Amikor a férjemnél is kiderült,hogy van, egyből megműttette.
2015. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!