Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dpo 10. napján fejfájás,...

Dpo 10. napján fejfájás, nehéz légzés utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
aludni sem tudtam éjjel. persze mindez lehet összefügg. keddre nem várom. más "tünet" nincs
2015. okt. 1. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem tudom, hogy milyen tünetekbe lehet még akàrmit belemagyaràzni. Ne haragudj de szerintem mindkét tüneted olyan messze van a terhesség gyanújàtól, hogy ihaj...


Relax & take it easy.


Sok szerencsét ;)

2015. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Nekem a 9. dpo-n szurkalt a hasam, valószínűleg akkor volt a beagyazodas. Mas semmi...
2015. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
egyszerűen csak nem szokott fájni a fejem, és most ma nagyon hasogatott, nehéz légzésem sem szokott lenni és ma volt, azt nem említem meg hogy szurkált a petefészkem mivel nem a bemagyarázás a szándékom, és tudom hogy menzesz előtt is szurkál. De a fejem nem szokott fájni se menzeszkor sem máskor. de kösz az őszinteséget.
2015. okt. 1. 19:37
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Ohhh istenem, ezek a kérdések. Nem, nem utalhat. De ettől még lehetsz terhes.
2015. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A fejfájás nem tipikus terhességi tünet, a nehézlégzés meg pláne nem, de ettől függetlenül nyilván lehetsz terhes, ha élsz nemi életet, pláne, ha tervezitek is.
2015. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös, köszönöm, tulajdonképpen erre voltam kíváncsi, hogy ez tulajdonképpen jellemző terhes tünet e.
2015. okt. 1. 19:58
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Jaaaaj nem...nem utal terhességre
2015. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A fáradság, émelygés, hányinger, hányás, szagokra való érzékenység, mellfájdalom, mellérzékenység és nem utolsó sorban a menzesz elmaradása, ezeket szokták a leggyakoribb terhességi tünetek közé sorolni, viszont ezeket ugyanúgy okozhatja valamilyen fertőzés, gyomorrontás, vitaminhiány, hormonális probléma, stb. Szóval, amíg nem marad ki a vérzésed és nincs pozitív teszted, pláne nem erősíti meg orvos a terhesség tényét, addig ezek csak tünetek, amiket nem lehet egyértelműen a terhességgel összefüggésbe hozni.:)
2015. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jön a meleg front attól lehet fejfajasod meg nehezlegzesed. De tesztelik egyet. Nekem ilyenkor mar kimutatta.
2015. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. a tesztel megvarom a nem vart napjat. front is okozhatta bar eddig nem voltam sose frontra erzekeny. koszi megegyszer.
2015. okt. 1. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!