Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy jelentenétek be a párotok...

Hogy jelentenétek be a párotoknak, hogy kisbabátok lesz?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 11:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Mindháromszor együtt teszteltünk :D
2015. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

HÁt én mihelyt otthon reggel pozitívat teszteltem, felhívtam a munkehelyén a férjem mert nem bírtam magamban tartani a jó hírt :-)) (első baba persze) Hadd örüljön ő is minél hamarabb.

MÁsodik babánál már önmegtartóztatóbb voltam, így második reggel, amikor pozitív lett a teszt, még otthon volt a párom és titokban felvettem a terhes ruháimat és elé álltam bennük. Rögtön kapcsolt is hogy mi a szitu és nagyon örült :-)

Nekem sajna nincs ahhoz türelmem hogy napokig magamban tartsam a hírt és valami nagy ötlettel rukkoljak elő. (mért is kéne magamban tartani?)

2015. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindkétszer együtt lestük a csíkokat :DDDD
2015. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretném napokig magamban tartani, de első babánál nem szeretnék elé állni egy két csikos tesztel, hogy apa leszel, vagy csak benyögni, hogy apa leszel. Kicsit különlegesebbet szeretnék
2015. okt. 2. 11:54
 5/20 anonim ***** válasza:
Tudtam mennyire várja így a pozitív teszt után én is vártam mert pár hét múlva volt a szülinapja. Akkor megkapta az UH képet ajándékba. Volt öröm. :)
2015. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
En valami olyanhoz kapcsolnam amit amugyis szeret. Hobbi vagy valami ilyesmi es azt "babassa" tenni, ugy hogy had jojjon ra magatol vagy vegye eszre, talalja meg stb...attol fugg epp mihez kotod.
2015. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nagy foci drukker, gondoltam veszek egy kis badyt vagy egy cumit, de csak rendelni lehet... Ami minimum 3-4nap, annyit nem akarok várni.
2015. okt. 2. 12:15
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy baba tutyit vagy kiscipőt és tedd a párnájára. :D egyszer majd csak arra jár.
2015. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Első babánál 3 napig kerestem a megfelelő módszert hogy elmondjam végül mikor hazajött munkából elé raktam 4db pozi tesztet, csak mosolygott szóhoz sem jutott.

Most várom a másodikat. Mondtam neki hogy 3 napja késik vegyen már tesztet . Hazahozott 4-et.. Megcsináltam 3-at és egyutt néztük meg :)

2015. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk is első baba lesz és én is emlékezetessé akartam tenni,sokat vártunk rá...Én címeztem egy borítékot a férjem nevére és a levélbe beleírtam:Drága Apa!Óriási örömmel tudatom,ha minden jól megy 2016 áprilisában érkezem...(írtam még több mindent de eddig bírta elolvasni,úgy elkezdett zokogni,h még soha nem láttam így:)Mellékeltem a tesztet is:) Aztán percekig egymásbaborulás,felejthetetlen! :D És plusszba a laptop háttérképét megváltoztattam egy pocakos figurára :D
2015. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!